LONDYN!~!!Koniec pazdziernika/listopad jedzie ktos

Temat przeniesiony do archwium.
JADE pod koniec pazdziernika/listopada do londynu!! jestem z mazowieckiego:) jezeli ktos jedzie tez,dajce znac o sobie,zawsze bedzie milej!!papa buziaki dla wszystkich!
Podaj jakies Twoje namiary... Nr GG, mail, cokolwiek. Albo pisz na [gg] .
Pozdrawiam!!
witam zjedzam do londynku 1.listopada.. kto zjezdza ze mna:P klopikol@o2(kropka)pl pozdrawiam
up:P
ja jade 6 listopada :)
A kto wyjeźdża do Londynu 30 paź z Sindbada ? Jak ktoś jedzie niech napisze :) Pozdrówka
Jade 10 Listopada
Jade 10 Listopada
Ja jadę do Preston jutro i podobno w fabrykch teraz będzie martwy sezon do lutego-ciekawe czy to prawda?
gdzies od grudnia zaczyna sie martwy sezon w fabrykach,a konczy koniec lutego,marzec.takze lepiej w tym okresie nie jechac,jak sie nie ma czegos napewno.ja tez chce jechac do londynu.tez jestem z mazowieckiego.moge leciec w listopadzie,tak nawet w srodku,10do 15,bo pozniej to raczej trudno bedzie o robote.moje [gg] .jak ktos jedzie to moge sie do niego doloczyc.takze prosze pisac.
oki w grudniu zaczyna sie martwy sezon,ale czy wie ktos z czym to jest konretnie zwiazane,pzdr
Witam, do Londynu lece 6 listopada z Wrocka liniami Centralwings, jeżeli ktoś leci tym samym kursem, to możemy pogadać na [gg] , nie ma mnie kto odebrać z lotniska, lece pierwszy raz do Londynu, a muszę dostać się na Hounslow (West London)
hej tez lece 6 listopada szkoda tylko ze z krakowa :( i inna linia
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa