Jobspec International Recruitment Solutions

Temat przeniesiony do archwium.
31-45 z 45
| następna
Spotkanie z jobspec.
Widziałem się dzisiaj osobiście z konsultancką firmy Jobspec. Opowiedziała mi o oferowanej pracy, o warunkach itd. Jeśli chodzi o stawkę to jest to 5.50 brutto. Podatek po ustaleniu progu podatkowego wyniesie ok. 19% ale zanim to nastąpi to zapewne maksimum dowalą czyli w granicach 30%. Jeśli chodzi o godziny pracy to norma wynosi 39,5 i mniej nikt nie będzie pracował. Można nawet 12 dziennie, 6 dni w tygodniu – dla chętnych. Dla chcącego, nic trudnego. Rodzaj pracy/stanowisko to „rosyjska ruletka” brytyjskiego pracodawcy – tylko do niego należy decyzja i nikt na nią nie wpływa. Umowa jest na czas nieokreślony, podpisywana na miejscu w GB (przetłumaczona na polski lub jeśli nie, to będzie konsultant, który przetlumaczy). Advence ma umowę z fabryką tego typu iż przez 12 tygodni Advence ma udział w naszej stawce – w ten sposób zarabia. Po upływnie 12 tygodni mamy prawo ubiegać się o zatrudnienie bezpośrednie w fabryce. Advence dopilnuje Home Office, national insurance, konto bankowe i wszelkie formalności. Wszystkie dokumenty pomoże nam wypełnic konsultant. Co do mieszkania to płatne 55F tygodniowo i nie jesteśmy zmuszeni tam mieszkac przez jakis okres. Jeżeli się nie podoba to można samemu sobie znaleźć. Należy jednak wczesniej uprzedzić Advence gdyż obowiązuje okres wymówienia. Jak na razie nikt nie dostał decyzji o przyjęciu bo niestety brytyjscy „flegmatycy” czasem tacy są. Jeżeli potrzebne będą ubrania robocze to pracodawca je zapewnia ale lepiej mieć coś własnego bo zależnie od ubioru, bywa odpłatne. Jeżeli chodzi o dojazd z mieszkania do pracy to we własnym zakresie, a jeżeli ktoś nie potrafi sam dotrzeć do Advence może zorganizować dowóz – odpłatnie. No nie wiem co jeszcze napisać.
Jeżeli ktoś ma pytania to piszcie na miał – [email]
No wyczerpująco to opisałeś.
Pytanie czy prowizja dla Advance jest pobierana z tej ustalonej stawki
czy dostaje się ją tylko po potrąceniu podatku?.
Bo może się okazac ,że z 5,5 po odjęciu podatku i prowizji zostanie nam 2,5.
No i pytanie najważniejsze ....jedziesz?,bo do mnie sie już nie odezwali.
Dzięki za informacje
no ładny opis, dzieki
lece dzisiaj, pozdrawiam i trzymajcie za mnie kciuki
postaram sie opisac jak to wyglada bedac juz na miejscu
Tylko odezwij się na pewno - wiele osób czeka na informacje z :tamtej: strony. ;-)
"Pytanie czy prowizja dla Advance jest pobierana z tej ustalonej stawki
czy dostaje się ją tylko po potrąceniu podatku?.
Bo może się okazac ,że z 5,5 po odjęciu podatku i prowizji zostanie nam 2,5."



A to nie jest tak, że pracodawca płaci agencji za :wynajem: pracownika poza stawką godzinową dla pracownika? Tzn. kwota płacona agencji nie jest odejmowana od stawki godzinowej pracownika (czyli nie odejmują tego od 5,50, a płacą np. dodatkowe 2 funty?) Przynajmniej tak mi się wydaje.
5,5 to stawka, którą otrzymujemy my. Czy jade? Jeśli dostanę w koncu decyzję to owszem.. jadę.
Powodzenia Pablo...pisz czy wszystko zgodnie z planem
Ja już czekam prwaie 4tyg. na odp. i nic, nieładnie tak się postępuje a myślałem ze wkoncu to jakaś porządna Firma
he widze ze nie tylko ja tak czekam, ja juz czekam na ta odpowiedz ich 1 mies i 2 tydz, ale daje w tym momęcie sobie juz z nimi spokoj bo niewarto, widzie ze nie tylko ja czekałem!!! naprawde nie warto czekać!!!
Jeden z naszych kolegów z forum napisał do mnie smsa z GB. Wyjechał z jobspec i jest bez pracy. Prosił bym ostrzegł wszystkich więc to robię. Ja juz zrezygnowałem, jutro wyjezdzam z inną firmą. Pozdrawiam
Polećcie jakieś dobre firmy
Jutro o 7 rano wyjezdzam do Bedworth przez firme Cn-recruitment. Piszcie na maila jezeli chcecie wiedziec wiecej na temat tej firmy.
[email] - odpisuje do 2 w nocy :)
Tak wogóle to się dowiedziałem przez tel. jak rezygnowałem z oferty JosSpec bo nie bede czekał az wkoncu łaskawie się odezwą, powiedzieli mi że tak naprawde Pracy nie ma w tym Crewe, ależ ich zbluzagałem, i tak kutasy ludziom zawracają, nigdy nie widziałem tak fałszywej Agencji jak wogóle ja można nazwać Agencja, nasz kolega ktory przez nich juz pojechał dotarł na miejsce i co i nic pracy nie ma JobSpec go olał, i został sam, szuka na własną ręke, dajcie sobie spokój z ta Agencja, to są zwykli kłamcy nic wiecej!!!
witam! własnie dostałem potwierdzenia na wyjazd z JobSpeca, jade w czwartek 02.11.06 jedzie ktos tez w tym terminie do Pracy w Crewe, jak cos moj numer [gg]
http://www.polskiecrewe.net - dla wszystkich, ktorzy wyjezdzaja do pracy do Crewe.

Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.
31-45 z 45
| następna

« 

Nauka języka

 »

Au Pair