C&N Recruitment

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 42
poprzednia |
Czy ktoś zna firmę C&N Recruitment. Kto wyjezdza w padzierniku. piszcie [gg] . nawet jak jest niewidoczny
Ja wyjezdzam jako kelnerka! Dobra agecja przybajmniej tak mi sie wydaje
ja tez mam taka nadzieje, w tym tygodniu maja mi napisac czy dostalam ta robote
jak ktos chce moge napisac co o niej wiem
Słuchajcie tej firmy nie ma w krajowym rejestrze pośrednictwa pracy...
Bo to angielskie biuro pracy
Ok, proszę napisz coś więcej o tej firmie, bo mam jechać od nich za tydzień, do Anglii i nie wiem co myśleć. Ja wiem tyle, że podobno działają w Polsce pod nazwą IsleofMan (albo jakoś tak), ale tego też nie mogę znaleźć w rejestrze... Pleass Help!!!
Jak coś więcej wiecei o tej firmie pleass piszcie [gg] , dzięki
hej!!!prosilbym o jakies informacje o tej firmie...Mam jechac w przyszlym tygodniu...Ciezko cos o nich znalezc...Z gory dzieki!!
Poczytajcie o firmie pośrednictwa pracy dkm z nothingam, oni na ich zlecenia szukaja pracy w Polsce...
Hej! Też dostałam ofertę na wyjazd za tydzień. Tak na zdrowy rozsądek, to ten wyjazd jest w ciemno - nie mamy umowy o pracę i nie wiemy, co nas czeka na miejscu. Zanim kupię bilet, zadzwonię dziś jeszcze do nich i zapytam o parę rzeczy. Oczywiście mogą mi powiedzieć to, co chcę usłyszeć, ale chyba i tak zaryzykuję i pojadę... GG 49[tel]
Zadzwoniłam do C&N. Dowiedziałam się, że:
- firma jest brytyjska, więc nie zarejestrowana w Polsce, siedziba w Gdyni na ul. Starowiejskiej 41/43
- przyjazd jest w piątek (Milton Keynes), a praca może się zacząć już w sobotę
- warunki mieszkaniowe: prawdopodobnie domki, liczba osób zależy od liczby pokoi (do 3 osób w pokoju), jedna (tylko) łazienka w domku, kuchnia, garnki, pościel
- rezygnacja z mieszkania i szukanie na własną rękę jest niemożliwe (?)
- nie ma kaucji, nie uiszcza się też pierwszego czynszu z góry ani opłaty do HO, wszystko będzie ściągane z wypłaty...

Jeśli macie jakieś inne informacje, piszcie tutaj albo na gg 49[tel]
Oto, co znalazłam o DKM: http://www.networkpl.com/forum/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&topic=5141&forum=41
Pozostawiam do rozważenia, osobiście wystraszyłam się.
https://www.ang.pl/LSJ_Szczecin_ktos_wyjezdza_do_pracy_21033.html
potwierdzam
http://www.networkpl.com/forum/modules.php?mop=modload&name=Forums&file=viewtopic&topic=5141&forum=41
czy ktoś wie- czy LSJ i C&N są ze sobą jakoś powiązane???
Odwołali wyjazd do Milton Keynes!!! I to dzień przed wyjazdem!!! Dobrze, że nie dowiedziałam się dopiero na miejscu, że nie ma pracy. Ale tyle kasy w plecy. Nigdy więcej!!!
JAk to odwolali!!!!!!!!
Napiszcie mi ktos numer do nich bo skasowal mi sie a musze zadzwonic
Ich numer to [tel]. Miałaś też tam jechać? Do mnie zadzwonili po 15, że pracodawca się niby wycofał.
wpisujcie sie jesli do was tez dzwonili z odmowa
ja tez mialam jechac do pracy z tej firmy i odwolali wczoraj. podobno z tego co wiem to w Anglii jest to normalne ze pracodawcy sami nie wiedza co chca i motaja ludzmi. po za tym w pewnym sensie to oni sa gora i moga wybierac pracownikow jak chca i kiedy chca a jak wiecie wszystko jest tam odwrotnie i inaczej. mialam juz doswiadczenie z inna agencja pracy, ktora tez przenosila termin wyjazdu po mimo ze mialam podpisana umowe i wydawala sie jak najbardziej wiarygodna, zarejestrowana w Polsce itd. pewnie ze sa to klopoty bo przeciez bilety kupione i kasa wydana ale podobno nie ma tego co by na dobre nie wyszlo. zobacze co zaproponuja. jesli chece pogadac podaje numer tel. [tel]Sylwia
Wyjezdza ktos 10
pazdziernika
hej, ja jade - mam nadzieje, ze wypali.rnale nawet jesli odwolaja to i tak jade i sprubuje szukac sam.rnpozdrawiam i powodzenia - do zobaczenia ?
Podaj swoj numer gadu albo cos to sie jakos zgadamy, bo samemu smutno.
hej, wiesz co nie mam gadu ale zainstaluje wieczorem,odezwe sie, dzwonilem dzisiaj i nie wiedza czy na miejscu mamy byc we wtorek czy w poniedzialek, podobno maja dzwonic, wiesz cos moze? chcialem juz kupic ilet, szukam czegos taniego...hm nie wiemrntu moj [email]
sorry, klawiatura szwankuje ;)

[email]
hej wysylalam ci maila ja tez dokladnie nie wiem czy poniedzialek czy wtorek
Czy ktoś ma jakieś wieści od osób, które podobno jednak pojechały na 29.09. do Milton Keynes?
jedzie ktos na pakowanie czekoladek
Ja również miałem jechać przez tą firmę 29 X do Milton Keynes ale się wycofałem i po przeczytaniu powyższych wypowiedzi, mozna powiedzieć: i chwała Bogu. Ta firma od początku mi się nie podobała, kilka razy złapałem ich na kłamstwie. Zniechęciło mnie jednak to, że nie podpisuje się żadnej umowy tutaj w Polsce, tylko dopiero na miejscu w Wielkiej Brytanii (nie mam więc żadnej gwarancji, że praca będzie, a jeśli nawet będzie, że właśnie taka jak obiecali i za taką stawkę o jakiej było mówione) oraz tryb prowadzenia rekrutacji. Wysyłanie testów faksem lub mailem, rozmowa telefoniczna tylko przez telefon, słowem mówiąc - mało poważne. Ostatnio przeczytałem ich ogłoszenie, jakoby potrzebowali 100 pakowaczy. Ciekaw, jestem czy ktoś się zdecyduje. Ja tę firmę już skreśliłem. Jadę przez inną, która wydaje mi się dużo poważniejsza, chociaż kokosów nie obiecują.
Oczywiście miałem jechać 29 IX, a nie jak napisałem 29 X.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 42
poprzednia |