Warto wyjechać z krakowską ERTĄ ?

Temat przeniesiony do archwium.
Warto wyjechać z krakowską ERTĄ ?
Witaj....
Czy warto to odpowiem Ci za pare dni.
Wyjeżdzamy z moja narzeczona własnie 3 listopada do Irlandi północnej..
za posrednictwem ERTY.
Jedno wiem ,ze sa solidni...i posiadaja certyfikaty z ministerstwa pracy.
zadbali o wszystko...bilety ubezpieczenie..które mamy juz...
Prawdopodobnie ma na nas ktos czekac...od nich w Dublinie...
Zobaczymy...jednak jestem optymistycznie nastawiony...
Pozdrawiam.
To super! Daj znać koniecznie jak Wam poszło ;)
Nie ma sprawy
Poinformuje co i jak...na miejscu...
Pozdrawiam
witaj robert...a do jakiej pracy jedziecie ?

jakie oferty ma ta firma? moze ja kiedys skorzystam jak mi nie wyjdzie z moja. czy mozesz mi podac namiary do nich i czy posiadaja jaks strone internetowa .??
hej Gosiu też już poszukujesz czegoś nowego, może ja również skorzystałabym z ich oferty. mam nadzieję że chociaż ci ludzie nie zostaną wodzeni za nos przez swoją agencję.
Droga gosiu...
Strona tej firmy
www.damyprace.pl
Są tam oferty z cypru,irlandi,anglii
Jest to firma zajmujaca sie rekrutacja...pracownikow.
musisz sie zarejestrowac na ich stronie w formie zlozenia CV...i dostniesz na drugi dzien oferty badz na nastepny....
Moja dziewczyna tak otrzymala kontrakt na rok...przy opiece na ludzmi starszymi...
z racji ze nie potrzxebowali meskiego personelu...ja nie mam kontraktu...
ale Erta obiecala mi ze beda szukac...tam na miejscu..
W sumie jade z nia ...zeby nie czula sie samotna...i bede dzialal..
Pozdrawiam.
Aha jeszcze jedno nie pobieraja zadnych prowizji...czy wpisowe..rezerwuja bilety ...ubezpieczaja...Które otrzymujesz do domu przed wyjazdem...
Zapewnili nas ze tam ktos bedzie na nas czekal...
Jak wyzej napisalem ..jak tam bedziemy to damy znac co i jak...w miare mozliwosci...
Narazie wylot mamy 3 listopada.. do Dublina
Pozdrawiam Wszystkich..
Robert
do k1kk.....a tak przegladam rozne fora i szukam jakiejs innej agencji gdyby mi sie nie udalo z ta z ktorej mam jechac. ale jestem dobrej mysli. ze bedzie wszystko ok. pa.
dziekuje robert za informacje.mam nadzieje ze sie odezwiesz na forum i napiszesz co i jak. ale z tego co piszesz wyglada chyba dobrze.
pozdrawiam , pa
oby Wam się udało ;) niełatwo znaleźć dobrą agencję ;) miłego lotu i samych pozytywnych wrażeń ;)
Nawet nie wiecie, jak się cieszę, że ktoś napisał wreszcie coś dobrego o Ercie bo nastawiłam się w akcie despercji na wyjazd z nimi. Jestem sama jak palec i chce wyjechać z jakąś agencją. Nie znalazłam nic dobrego o innych. Podjęłam więc męską decyzję i wybiorę chyba ERTĘ, bo o niej nie wiem nic-hihi. Mam nadzieję, że nadal wszystko będzie układało się po Waszej myśli i obejdzie się bez niespodzianek.
Powodzenia i w miarę możliwości dajcie znać, jak to wygląda już "po tamtej stronie". Trzymam kciuki.
:)
Gosiu, gdybyś coś znalazła, napisz z łaski swojej.
Ja przekopałam już wszystko i tak, jak sądziłam wyszło na to, że każdy ma jakieś "ale" do każdej agencji. Nawet do ITC z Krakowa czy Omegi Resource z Wawy. Ponoć tylko Gowork są w miarę w porządku,ale sama nie wiem... .
Będę wdzięczna za wszelkie nowe informacje :)
moj kolega byl z gowork i jest zadowolony. wiec mozna sprobowac. podobno wiarygodna jest tez firma work agency z krakowa.moj kolega inny juz tez przez nia wyjechal i chwalil sobie.

mysle ze erta jest tez w porzadku.

pozdrawiam.
musimy sobie pomagac...wszedzie ...nie badzmy najgorsi...
jak dolecimy i badzie mozliwosc to sie odezwiemy...
Moja kobita ma lokum ja musze z marszu szukac....aby mnie nocka nie zastala..
Fakt Erta podeslala mi linki z hotelami...ale kto da 50f za dobe.
Przyslali nawet nam mapke....
Mysle ze mozna im zaufac...
Jakby co to napiszemy obiecuje...Pozdraiwam wszystkich goraco...
Jak możesz Robercie napisz czy Twoja kobieta znała angielski a jeżeli tak to w jakim stopniu, bo to tez jest ważne. życzę Wam powodzenia
k1kkk - tak zna angielski ale nie perfect...komunikatywnie
miala rozmowe przeprowadzona po angielsku...
narazie
spbuj na forum dublinek.net wejdź przez www.londynek.net może ktoś ma do wynajęcia mieszkanko albo pokój ;)
Mam nadzieję,że u Roberta wszystko ok i aklimatyzują się w Irlandii ;)
podbijam temat, bo sporo osób jest ERTĄ zainteresowanych.
Mam nadzieję, że u Roberta wszystko ok i że Erta do UK nie wysyła do tych samych fabryk, co ITC, albo Omega Resource bo za dużo się naczytałam np. o Provista Recruitment Doncaster
http://mojeforum.awardspace.info/viewtopic.php?t=133

Łapie potężnego doła przez brak pracy w kraju i przez te cholerne agencje :(. Erta jest moją ostatnią nadzieją :(
Mam nadzieję,że ta cisza nie jest ciszą przed burzą ... .
Czy macie może jakieś nowe info o Ercie?

Pozdrawiam :)
odświeżam temat :) Piszcie, jeśli ktoś wyjechał. Wiele osób pyta o ERTĘ, zweryfikujmy jej działalność na plus bądź minus
Nie wiem, czy cokolwiek zweryfikujemy. Wysłałam do nich maila z prośbą, by przysłali mi wzór umowy, którą ewentualnie miałabym z nimi podpisać. Chyba nie popełniłam żadnego faux pas? W końcu mamy XXI-wszy wiek i nie muszę do nich jeździć w "w tę i we w tę", by się czegokolwiek dowiedzieć. Internet ma w końcu ułatwiać kontakt, a ja wolałabym "oswoić się" z tą umową.
Niestety otrzymałam wiadomość, żeby się zarejestrować na ich stronie www.damyprace.pl , bo to pierwszy krok zmierzający do współpracy z nimi, czyli nadal nie wiem nic.
Wrrr
Pozdrawiam serdecznie :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Szkoły językowe