ktos wie cos o agencjii omega??

Temat przeniesiony do archwium.
CZY WIE KTOS,COS O AGENCJII OMEGA.WłASNIE DOSTAłEM PROPOZYCJE WYJAZDU DO ANGLII.MIAłBYM PRACOWAC W FIRMIE ANSTEE WARE.JEZELI KTOS WIE COS NA TEMAT TEJ FIRMY TO BARDZO PROSZE O KONTAKT.
Witam...
Czy już wiesz może coś konkretnego o tej firmie. Ja też mam propozycje wyjazdu właśnie do tej firmy.. byłbym wdzięczny za jakieś info..
tutaj w wyszukiwarce mozesz znalezc opinie ludzi o Omega.
A co do firmy, Anstee Ware to podaj adres/miejscowosc.
http://www.ansteeware.co.uk/ to ta firma...przedstawienie na spotkaniu było ok ale jak się poczyta o Omega...to zaczynam wątpić a najgorsze że dzisiaj mam dać odpowiedź....
Przypuszczam, ze bedziesz masz kontrakt w ktorym wszystko jest napisane, tzn: godziny pracy, stawka na godz, warunki zamieszkania - jak agencja szuka mieszkania, dojazd do pracy, itd.
napisz w jakim miescie ta praca ma byc. Na ich stronie www. sa kontakty.
A dlaczego sam nie mozesz sie starac o prace wlasnie tam, jak juz niby cie przyjeli?
wiesz samemu się starac jak człowiek nie zna dobrze języka to trochę ciężko..generalnie nie wiadomo(ale niedługo będę dzwonił to może gość dokładnie wyjaśni) czy po przyjeździe na miejsce dalej cię "prowadzi" agencja czy już jest kontakt tylko z pracodawcą. Chodzi mi głównie o wypłaty, potracanie kasy za czynsz itp. Bo w takich kontaktach to Omega ma jednak sporo negatywnych opini aczkolwiek z firmami typu ciastkarnia,kurczaki itp..
Zauwarz ze w tych fabrykach pracuje ponad 200 ludzi przez Omege a na forum wypowiada sie ok 15. To moim zdaniem tez coz znaczy....
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa