praca od zaraz dla dziewczyny w northampton

Temat przeniesiony do archwium.
postaram sie pokrótce opisać o co chodzi...
Pracuje w restauracji w Northampton a że zbliza sie okres swiateczny pracodawca zapytał mnie czy nie znam kogos(chcą polki:) kto chciałby nam pomóc!Ja ze względu na to że nie mam tu zbyt wielu znajomych, umieszczam to ogłoszenie tutaj.Praca jest narazie na okres świąteczny, byc może dłużej.Stawki nie znam.Teraz powiem o jaka osobe mi chodzi -przede wszystkim pracowita(bo praca jest czasami ciezka), nie bojącą sie takich prac jak zmywanie naczyń,zamiatanie i mycie stołówki itp.Od razu uprzedzam że jest to restauracja samoobsługowa w której klienci raczej nie daja napiwków.Nasza rolą tam jest głównie sprzątanie po klientach(tzn.-że sie tak brzydko wyraże-zbieranie brudów ze stolików i praca w dishroomie(czyt.zmywaku)).No i oczywiście jeszcze jeden warunek - komunikatywna znajomośc języka - bo na poczatku bedzie trzeba przejść rozmowę z managerem.
Jesli chodzi o szczegóły to najlepiej skontaktować sie ze mną telefonicznie(po 18-tej):[tel]lub mailowo: [email]
Wolałabym sie jednak z chętną osobą spotkać i porozmawiać.
Czekam na kontakt!
Pozdrawiam! MAGDA
vitam myslisz ze osoba znajaca angielski bedzie chciala zbierac po kims brudy??smiem powatpiewac.