Referencje

Temat przeniesiony do archwium.
Mam do Was takie pytanie: jak powienien wygladac wzror referencji do pracy w Anglii... chodzi mi o wzor po polsku i czy to musi byc na jakims specjalnym papierze i jakie pieczatki i podpisy musza sie na nim znalesc? Jezeli by ktos mial link do wzoru to prosilbym o podanie go... Otoz wyjezdzam za 2 tygodnie do Anglii do Birmingham i teraz bede chodzil po mijscach gdzie pracowalem i prosil o referencje... Jezeli by ktos mogl mi udzielic informacji to bardzo prosze i z gory dziekuje.
Moglby ktos pomoc ?? Naprawde mi zalezy i nie mam juz za duzo czasu :/ Bo jeszcze bede musial jezdzic za tymi referencjami i chcialbym wiedziec jak to ma wygladac..
Otoz nie musi to byc zaden specjalny papier. Jezeli Twoj pracodawca zna angielski moze sam to napisac. Jezeli nie, musisz to przetlumaczyc u przysieglego. Otoz pracodawca Cie przedstawia, pisze na jakim stanowisku i jak dlugo pracowales, jakie miales obowiazki oraz jak sie z nich wywiazywales. Do tego musi napisac jaka jestes osoba i ze poleca Cie innym pracodawcom. Na koniec oczywiscie podpis i stanowisko tej osoby oraz pieczatka. Forma listu taka jak w Polsce, na gorze logo firmy, adres, tel itd. Mysle, ze kazdy pracodawca powinien wiedziec jak sie pisze referencje. Tak samo wystawia sie je w Polsce. Powodzenia w wielkim miescie :)

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia