Jakie byly Wasze poczatki .... ?

Temat przeniesiony do archwium.
Jakie byly Wasze poczatki w nowym kraju (Anglia , Irlandia) ? Gdzie mieszkacie? Jak sie zmienilo Wasze zycie od przyjazdu? Piszcie czy sprawdzily sie Wasze przypuszczenia o "lepszym swiecie" ? Ile mieliscie ze soba pieniedzy i czy umieliscie jezyk .....
Piekny temat, na prawde piekny... temat rzeka...
Ja zaczne pierwszy.

Otoz moje poczatki w nowym kraju byly bardzo wrecz jak u wszystkich zastanawiajace. Natychmiast po przyjezdzie i przede wszystkim w pewnym okresu znajdujac sie w nowym kraju moje zycie zmienilo sie przeciez oczywiscie, wiec zadawalem sobie wciaz to nowe pytanie i bylo ich wiele. To nie jest wcale az tak nadzwyczaj pewnie zdumiewajace poniewaz bylem w nowym kraju i przeciez nie znalem odpowiedzi na nie. Poczalem wiec szukac na wiele drog do tych pytan odpowiedzi ale jak juz wczesniej podkreslilem. Nie poddawalem sie jednak po pewnym czasie. To bylo na poczatku czyli zaraz po przyjezdzie do nowemu kraju przytlaczajace ale nie poddawalem sie ponownie i dalej szukalem zawilych zaciecie odpowiedzi. Do tego doszedl problem z mowa: pytanie zadawalem sobie w jezyku ojczystym a nie moglem ich zadac sobie czy tez robic to komus innemu w tym jezyku lecz w jezyku ojczystym innym czyli mi nieznanym na tyle aby to wyrazic w pelnym znaczeniu tych slow. Zazwyczaj w jezyku po angielsku ktory rozni sie od jezyku angielskim slyszanym juz w moim ojczystym kraju dlatego, poniewaz ze wzgledu na niewiadomo czy inna wymowe tego jezyku znanego mi wczesniej. Jednak i tutaj gotuje sie przeciez zazwyczaj za pomoca wody. Nie inaczej stalo sie to i po pewnym czasie, gdy mieszkam tutaj juz dlugo. A mieszkam w Anglii, w Irlandii od momentu przyjazdu do tego kraju. I mieszkam tu z pewnym zrozumieniem dla poruszonemu tematu. Ingerujuje sie w owczesne srodowisko obierajac pewien sposob ktory to jest najlepszym i wrecz mozliwym z roznych. Moje przypuszczenia ziscily sie w wiekszej polowie ale nie tylko na temat pracy i zycia ale i o wiele innych aspektach. Zastanawialo mnie to bardzo juz duzo okresu wczesniej, zbierajac informacje o celu mojemu pobytu tutaj przez wiele lat. Czy sie wyroznia terazniejsze odbicie problemu na mnie? To jest dobre pytanie i wymaga wiele sposobow podejscia aczkolwiek nie sadze na ten temat nic zwiazanego z moimi wczesniejszymi zapatrywaniami na poczatki startu w nowym kraju i wzycia sie przez lata, zapewnie podobnie jak i inni z przybyszow. Co do pieniedzy - nie mysle ze nawet bylaby podobna suma okreslajaca odpowiedz na zalezne od wielu czynnikow sutuacje - ja mialem do dyspozycji niewiele co moze zdawac sie dla niektorych pochopnym okresleniem, poniewaz mialem zabezpieczenie ze strony pomocy w postaci kredytowej majac na uwadze w calm czasie na pozniejsze zmniejszenie czy mozliwosc odzyskania stalego podloza na tych poziomach finansowych a wiec teoretycznie tak ale patrzac na to glebiej z grubsza i owszem - nie. Wszystko rozbija sie oczywiscie o znajomosci na pewno jezykowym gospodarowaniu umiejetnosciami jak i wlasnego szczescia i byc w odpowiednim czasie na odpowiednim miejscu a to juz jest cos a moze i wiecej potrzebne do osobistemu sukcesu!
Pozdrawiam, pomimo tego ze nie spotkamy chyba nigdy nas!
szukam pracy od mięsiaca. JA jestem w o tyle wygodna sytuacja, co który nie musi przedsiębrać co żeby, czas obliczać i może wybierać to, który będzie powodować mnie przyjemnośc i satysfakcja. stwierdzam z naciskiem martwić co żeby rynek pracy to imperium pracodawcy. Ludzie może szukający pracują niewiele. Jak odpowiadają na ogłoszeni co dostaje wymaganie to od pracownika urzędu na nacisku w najpierw? W tym samym ogłoszeniu, kilka linie należą zaraz obniżać, informacja jest w przyjemny praca przyjacielski atmosfera. Co idzie to o w takim wypadku? Było odczuwane na jedna tylko rozmowa potraktowany należą kalifikacyjnej, albo jak robią partnerem, nie jak petent. Pozostawanie rozmowy miało charakter zapytania i rzeczywiście, odczuwam jest na dobrym dniu na co umieszczają tak oczywisty przyjęcie warunków. Jest tam tak dlaczego? Potencjalny pracodawca podczas kwalifikacyjnej rozmowy jeszcze, przez postawę zachowanie i podejście dla osoby, szeregować przekazuje informację firmy. Ludzie pozostawiający progowy firma tam jest w którym o zatrudnieniu o próbie przedsiębiorstwa jeszcze żywy roznosiciel informacji. Jaki? To zależy to będzie doświadczane co podczas rozmowy. spotykam się z brakiem kultury przeważnie, pewność zbytnią i brak zrozumienie, dla ludzkiej wady, ale ma to każdy jeszcze. Zasiedlać lud szukać pracują, ale banda cyborg nie! One są w ogłoszeniach wymagań bardzo często wywindowane. Kiedy czytam temu obmyślam niejednokrotnie nie istniejetaki jeszcze. One wymagają tak dalece Pracodawycy, ale na spotkaniu od ogłoszenia fachowiec one biegną mierny, o zapomnieniu tego, żeby one mieli przygotowywać na kwalifikacyjną rozmowę także si. O firmie, gdzie ja byłam potraktowany jak osoba , ja będzie wyrażany zawsze w superlatywach, nawet jeżeli nie będę dostawać tego praca. I to będzie rozstrzygać moją opinię, co ktoś będzie używać swój pożytek aproba usługi. To proste. Tak więc jak ponieważ i to, zeby na przykład idzie od góra.