Kto pracuje w swoim zawodzie w GB? piszcie

Temat przeniesiony do archwium.
Komu z Was udała się praca w GB zgodnie z wykształceniem, praktyką lub zainteresowaniami? Jaki zawód wykonujecie? Chociaż części z nas może udało się ominąć fabryki i hotele :)
w fabrykach i hotelach takze mozna pracowac w swoim zawodzie i wedle swoich zainteresowan...hm...po co omijac?
w fabrykach i hotelach mozna pracowac zgodnie ze swoim wyksztalceniem , praktyka i zainteresowaniami po co omijac?
HEJ JESTEM W ANGLII OD ROKU I W SUMIE UDALO MI SIE DOSTAC PRACE W SZKOLE ZGODNIE Z MOIMI ZAINTERESOWANIAMI, PRACUJE JAKO ASYSTENT NAUCZYCIELA (NIE JEST TO TRUDNE DLA KOGOS KTO ZNA ANGIELSKI), ZROBILAM ANGIELSKIE KWALIFIKACJE I MYSLE ZE ZA JAKIES DWA LATA BEDE NORMALNYM PELNOPRAWNYM NAUCZYCIELEM W SZKOLE PODSTAWOWEJ.
Witaj ja jesem w Anglii od 3 miesiecy jestem z wyksztalcenia pedagogiem i zainteresowana jestem takze praca w swoim zawodzie w UK. Mam prosbe czy moglbys mi powiedziec w jaki sposob sobie znalazlesc ta prace? a takze jakie to jest stanowisko w jez. ang. i na czym ta praca dokladnie polega? Serdecznie z gory dzieki. Pozdrawiam:)
Wlasnie, napisz, mnie z kolei interesuje praca z dziecmi uposledzonymi, jestem z wyksztalcenia psychologiem. O jakich uprawnieniach mowisz? college?
Poki co mozna pracowac gdziekolwiek, a na boku zrobic wolontariat w zakresie zainteresowan, ja tak chyba zrobie.
Mój mąż jest informatykiem i pracuje w Londynie jako informatyk.
Skonczylam anglistyke z Polsce ze specjalizacja nauczania dzieci niewidomych. Jak najbardziej pracuje w Anglii w swoim zawodzie - jako nauczyciel dzieci niewidomych i z wadami wzroku. Dodatkowo tutaj robie kolejne magisterskie studia z tej dziedziny.
Niestety, nie pracuje w swoim zawodzie choć bardzo bym chciał. Skończyłem Edukacje techniczno informatyczną. Pozdrawiam serdecznie.
Temat przeniesiony do archwium.