Ostrzeżenie przed METRIX.PL

Temat przeniesiony do archwium.
Jestem tworca tego serwisu ww.metrix.net.pl.W zamian za prace w anglii czlowiek przedstawiajacy sie jako pan Pawel zaproponowal mi wymiane:ja mam zrobic dla nich strone a oni zalatwia mi prace w angli.Zawarlismy umowe ustna na poczatku wrzesnia.Ja wywiazalem sie z umowy stworzylem w 3 tygodnie serwis ktory ogladacie,wypozycjonowalem go,a w zamian jestem przez ta osobe zwodzony z tygodnia na tydzien. Pan Pawel pobiera od ludzi oplate 700pln za dodatkowe uslugi, a jest to nielegalne z punktu widzenia prawa.Umowe podpisujesz jak zaplacisz w/w kwote.Firma zarejestrowana jest na calkowicie inna osobe czyli pania Elzbiete Oleszkiewicz,ktorej na oczy nie widzialem nawet gdy bylem w tej firmie umowic sie co do pracy w angli i szczegolow stworzenia strony dla metrix.pl W dniu wczorajszym pan Pawel zmienil haslo do serwera i tym samym pozbawil mnie mozliwosci usuniecia mojej pracy czyli stronki www.metrix.net.pl , ale jak to zwykle bywa kazdy szanujacy sie webmaster pozostawia sobie tylna furtke do wlasnego dziela takze nie jest w stanie mi zaszkodzic. Nie planowalem usuwac strony bo nigdy nie niszcze tego co stworzylem ale zastanawiam sie nad jej usunieciem i wytoczeniem dzial.Tak wiec ostrzegam wszystkich przed OSZUSTAMI!!! Jak ktos jest chetny zapraszam na moje gg-5762220 lub [email] Mozesz tesz napisac emaila [email] i na moja poprzednia stronke www.agrojaracz.com.pl POZDRAWIAM.
napisz to na www.oszukany.pl tam piętnujemy naciągaczy ;)

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Nauka języka