tanie rozmowy

Temat przeniesiony do archwium.
Moja mama jest w Anglii, kupila sobie karte O2, i nie wiemy co dalej podobno moze dzwonic do domu do Polski za smieszne pieniadze tylko pomozcie czy ona musi aktywowac jakas usluge zeby mogla dzwonic tanio. Jezeli tak to jak to zrobic.
Zacznij od przeszukania grupy jest tam sporo tego typu tematow, mozesz zaczac od:
https://www.ang.pl/Tanie_numerki_z_UK_do_Polski_Problem_34521.html

W skrocie tanio bylo ale sie skonczylo. Teraz na O2 to najnizej do polski od 7p/min
Napisz wiecej jakie masz mozliwosci: czy masz tel stacjonarny w domu? czy masz neta (jakie polaczenie)? czy mama ma dostep do lini naziemnej (moze byc nawet budka tel)? itp. Napewno znajdzie sie cos tanszego.
Jedynie mozemy kontaktowac sie z nia za pomoca jej komorki.Ja w domu mam dostep do internetu,mam rowniez telefon stacjonarny. Chodzi mi czy ona dzwoniac do nas musinajpierw wykrecic jakis kod dostepu zeby dzwonic tanio.Z gory dziekuje za informacje.
www.telediscount.com / zakladka top-up.
Aby zadzwonic z O2 za 7 p/min nie wykrecasz nic specjalnego tylko numer do polski. Musi jednak aktywowac usluge tanie rozmowy zagraniczne (jakos tak sie to zwie).
Co do tanich numerow to byly one w urzyciu ale ostatnio zawodza dosc mocno wiec lepiej z tym ostroznie.
Jesli masz neta. To czemu nie sprobujesz skype na budke tel. (jest ich pelno w UK) koszt to ok 1,2 p/min.
Ja osobiscie urzywam www.jajah.com i jestem bardzo zadowolony. koszt rozmowy to 0. Jesli chcesz to napisz maila lub numer gg to pomoge ci zarejestrowac tel w UK.
Aby zadzwonic z O2 za 7 p/min nie wykrecasz nic specjalnego tylko numer do polski. Musi jednak aktywowac usluge tanie rozmowy zagraniczne (jakos tak sie to zwie).
Co do tanich numerow to byly one w urzyciu ale ostatnio zawodza dosc mocno wiec lepiej z tym ostroznie.
Jesli masz neta. To czemu nie sprobujesz skype na budke tel. (jest ich pelno w UK) koszt to ok 1,2 p/min.
Ja osobiscie urzywam www.jajah.com i jestem bardzo zadowolony. koszt rozmowy to 0. Jesli chcesz to napisz maila lub numer gg to pomoge ci zarejestrowac tel w UK.
Aby zadzwonic z O2 za 7 p/min nie wykrecasz nic specjalnego tylko numer do polski. Musi jednak aktywowac usluge tanie rozmowy zagraniczne (jakos tak sie to zwie).
Co do tanich numerow to byly one w urzyciu ale ostatnio zawodza dosc mocno wiec lepiej z tym ostroznie.
Jesli masz neta. To czemu nie sprobujesz skype na budke tel. (jest ich pelno w UK) koszt to ok 1,2 p/min.
Ja osobiscie urzywam www.jajah.com i jestem bardzo zadowolony. koszt rozmowy to 0. Jesli chcesz to napisz maila lub numer gg to pomoge ci zarejestrowac tel w UK.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia