nauczycielka angielskiego w Hiszpanii?

Temat przeniesiony do archwium.
Hej.Chciałabym bardzo wyjechać na wakacje do Hiszpanii przede wszystkim żeby szlifować język:)W związku z tym mam pytanie-czy ktoś pracował jako, lub zna kogoś kto pracował jako,nauczyciel/-ka angielskiego w Hiszpanii?Ja studiuję anglistykę i w tym roku uczyłam angielskiego w Dublinie w szkole językowej, co przekonało mnie że jednak jest możliwa praca za granicą w zawodzie:)Ale nie wiem jak to wygląda w Hiszpanii.I jak wygląda sprawa z pracą w okolicach Madrytu lub w Madrycie (mam znajomego w Madrycie więc nastawiam się na wyjazd tam właśnie).Napiszcie proszę o swoich ewentualnych doświadczeniach-tą prośbę kieruję przede wszystkim do osób dla których szlifowanie języka było priorytetem.Dzięki z góry.
ponawiam pytanie...
moja koleżanka wyjechała na Socratesa do Walencji - dorabia sobie jako nauczycielka (a właściwie to chyba pomoc nauczycielki) angielskiego. pracuje z dziecmi około 15 lat, mówi, że są dni, że odwala cała "robotę" bo nauczycielka jest zmęczona ;) polega to głównie na konwersowaniu z uczniami na różne tematy... chyba fajnie :)

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia