praca w Grecji A.B.C Ι.Γ.Σ.Ε

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktos zna to biuro? kozystal z jego uslug? z gory dziekuje za informacje
hej miałam, jechac z tego biura do pracy miałam juz nawet zarezerwowany bilet do aten ale sie rozmysliłam :)bałam sie jechac bo byłam sama
Ja tez wlasnie zastanawiam sie nad wyjazdem z nimi mam nadzieje zebrac troche informacji o tym biurze.
Czy jak zalatwialas sobie prace za ich posrednictwem to rozmawialas z kims? kontaktowali sie z toba?
tak rozmawiałam w polsce z jakims kolesiem a potem w grecji a taka monika z bióra i ona miała mnie odebrac w syntagmie :)a ty ?
na stronie KRS-u nie znajdziesz info odnoścnie zarejstrowania tej firmy, ale to tylko dlatego ze tam sa umieszczone tylko biura z siedziba w POLSCE (poszukujace polaków do pracy w polsce, albo szukajace polakow do pracy za granica),natomiast ABC IGSE ma siedzibe zarejestrowana w Atenach.
JEst to jednak w 100% autentyczne i wiarygodne biuro. MAm tą pewność bo kontaktowałam się w tej sprawie z konsulatem w Atenach, ktory mi to potwierdzil :) w zw z czym zdecydowalam sie nawet na skorzystanie z uslug biura :)
pzdr
w polsce jest pelno biur które zajmują sie organizowaniem pracy w grecji...ja bylam juz w grecji dwa razy-pierwszy raz na praktykach a drugi juz w normlanej pracy...w sumie to jesli chodzi o ten wyjazd do pracy to kontaktowalam sie chyba ze wszystkimi agencjami w polsce ktore organizuja prace w grecji i wszedzie przewaznie jest ta sama zasada tzn wyjezdza sie praktycznie w ciemno,bez zadnej umowy i dopiero na miejscu otrzymuje sie prace tzn grecka agencja ją wybiera...i w wielu przypadkach jest to łut szczescia...ja ogolnie bardzo dobrze trafilam i za niezle siano ale kumpela z ktorą jechalam-oczywiscie nas rozdzielono, wrocila po 3 tygodniach do domu-ale ogolnie i tak bylam zadowolona z tego wyjazdu-polecam isa ze szczecina, bo chociaz oni proponowali jakas umowe ktora byla podpisywana jeszcze w polsce
oczywiscie biura mogą byc na 100% autentyczne i wiarygodne, pewnie bedzie zarejestrowane bo to nie jest zaden probelm zarejestrowac takie biuro pewnie konsulat w atenach to potwierdzi, ale sam konsulat tak naprawde za duzo moze nie wiedziec o dzialanosci danego biura oprocz tylko tego ze jest zarejestrowane...najlepeij i tak korzystac z rad osob ktore przez dana agencje jechaly, trzeba oczywiscie liczyc na siebie, swoje doswiadczenie no i oczywiscie szczescie o ktorym wczesniej wspomnialam...uffff ale sie dzis rozpisalam...;p
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Business English

 »

Studia za granicą