Mozliwosci znalezienia pracy w Holandii

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! mam pytanie do wszystkich przebywajacych w holandii oraz tych ktorzy byli tam pracowac. czy jest realna mozliwosc znalezienia pracy gdy pojedzie sie do tego kraju 'na dziko'. chodzi tu o prace fizyczna, prace na kuchni, sprzatanie itp. wyjazd do zarezerwowanego hostelu i pozniej szukanie konkretnego zakwaterowania.
acha i chodzi o mlode osoby ktore aktualnie koncza liceum i po maturze chcialyby wyjechac do pracy na dluzej niz same wakacje.
a jezeli holandia nie jest w takiej sytuacji dobrym rozwiazaniem to co byscie polecili. jezeli chodzi o irlandie i anglie to z tego co wiem jest ciezko w ten sposob cos znalezc ze wzgledu na przesycenie rynku pracy sila robocza ze strony polakow.
pozdrawiam i czekam na odpowiedzi ;)
Na dziko Holandie daruj se poszukaj jakiejs oferty w necierpzez jakiegos pośrednika.Powiem tak jeżeli chcesz mieć pewność uczciwej oferty to pamietaj Jedyne pieniądze jakie ty powinieneś zapłacić to bilet do Holandii i ewentualnie mieć troche grosza na 1 tydzień.Jest dużo ofert pracy i nie powinienes miec problemu
Pozdrfawiam
Sam czekam teraz na wyrobienie pozwoleni na pracę to trwa do 3 tygodni i wyjeżdzam do Holandii
a przez jakie biuro znalazles/as prace w holandii?? chodzi mi juz o jakiegos sprawdzonego posrednika
witam
pytanie do kingmena

przez jaką agencjie masz wyjazd? pytam bo ja też czekam 3 tyg. na pozwolenie, a wyjazd mam od [tel]do amsterdamu
MOje [gg] chetnie porozmawiam zkims na temat Holandii i pracy tam !!!!!!
JEstem na nie widocznym często
mieszkam w tilburg,holandia,szukam pracy,znam angielski b.dobrze i holenderski w stopniu srednim,jezeli macie namiary na jakies firmy(nie mam niemieckiego paszportu)polskie lub holenderskie,dajcie znac,podajcie prosze jakies namiary. Jak zalatwic pozwolenie na prace,etc.pozdrawiam i czekam na [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Au Pair