Możliwość pracy w Newcastle ?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam serdecznie.
Nie bede zbyt szczegolowo opisywal mojej sytuacji poniewaz w takim momencie zycia w jaki ja teraz
sie znajduje byl nie jeden z was zmuszony do tego aby poszukac swojego szczescia w obcym kraju.
Postanowilem poszukac pracy w Anglii i nowego zycia na wyspach, poniewaz sytuacja zyciowa mnie
do tego zmusila. Mam ogromna prosbe o udzielenie mi cennych rad ktora moga okazac sie niezbedne w Anglii.
Nie wierze w opinie o Polakach za granica ze wszyscy maja na celu tylko wykorzystanie swoich rodakow
w koncu jestemy z tego samego kraju i powinnismy sobie pomagac.
Nie prosze o nic wiecej tylko o rozwianie moich watpliwosci w kilku kwestiach ktore mnie nurtuja.


Mam skonczona szkole srednia i tytul technika elektronika oraz ukonczony roczny kurs obslugi komputera
ktorym moge sie poslugiwac w kazdym kraju UE tak zwany European Computer Driving License.

Chcialbym zapytac czy jest sens zabierania ze soba tych wszelkich dokumentow przetlumaczonych
na jezyk angielski , poniewaz doszly mnie sluchy ze w Anglii to nie ma znaczenia poniewaz wszystko
i tak zaczyna sie od zera.
Jestem pracowity i przede wszystkim bardzo chce pracowac nawet po 12 godzin dziennie.
Po za tym bede wdzieczny o jakiekolwiek rady , czy bede mial problem ze znalezieniem jakiejkolwiek pracy
w Newcastle na sam poczatek i oczywiscie jak wyglada sytuacja z wynajeciem mieszkania.

Niezmienie prosze o udzielenie mi odpowiedzi bardzo mi na tym zalezy.i

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa