Który InlandRevenue???

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

Chcę ubiegać się o zwrot podatku. Pracowałem na wakacje w Cardiff, w Walii. Mam już wszystkie potrzebne form(sy) lecz nie znam adresu na który mam o wszystko wysłać, czy ktoś może mnie wspomóc radą?:)

Dzięki!!
tu znajduja sie adcresy inland revenue
Wiem o tej liście, ale np moja znajoma pracowała w oksfordzie , a formsy wysyłała na szkocki adres bo akurat tam znajdowało się biuro które zajmowało się tym rejonem.. więc nie wydaje mi się że najlepsze rozwiązanie to znalezienie biura jak najbliżej cardiff.. chociarz nei wiem..

Dzięki bardzo
wiesz co ja bylam w Halifax kolo Bradford i Leeds i poszlam wlasnie do inland revenue w halifax a oni mi powiedzieli ze 1.albo moge przyniesc do nich jak wypelnuie-co nie bardzo bylo mozliwe bo jwyjezdzalam albo 2.wyslac na adres w Bradford. z tym ze jkabym przynisla to oni by sobie juz sami tam wyslalu gdzie trzeba wiec moze jak np.wyslesa do Cardiff to jesli to nie to inland revenue to po prostu przesla dalej?w tym roku bylam kolo edynburga i tam tez mieli swoje inland revenue ale wyslalam do edynburga bo mi sie jakos tak bardziej pewne wydawalo no coz i mam nadzieje ze oni bede wiedzili co z tym zrobic;>

« 

Pomoc językowa