P O L I C J A N T szukam pracy na Wyspach

Temat przeniesiony do archwium
Pytanie jak każde inne na tym forum jestem policjantem i szukam pracy na Wyspach media donoszą, że po lekarzach i informatykach policjanci są kolejną grupą zawodową, która chętnie jest będzie zatrudniana. Czy ktoś z Was zna może jakieś konkrety ? Kto ma szanse do kogo zwrócić się w języku polskim ? Liczę na Was moi drodzy ;)
szukaj pracy w North Wales Police - czytalam ze tam wlasnie potrzebuja.
Poczytaj tam:
http://www.policecouldyou.co.uk/
A i tak najważniejszy jest stopień angielskiego
dziękuję wam moi drodzy i oczekuję na dalsze informacje co, gdzie i kiedy ?
A jak jest u Ciebie z angielskim??
no właśnie i tu jest pies pogrzebany angielskiego zero nie miałem czasu się nauczyć ale myślę, że jestem zdolny i dam radę przyswoić go w miarę szybko.
prosze jeszcze raz przeczytac mpoj post - czytalam w Daily Mail. ze wlasnie tam potrzebuja polskich policj. Wejdz na ich strone - przeciez za raczke ciebie nie bedziemy prowadzili -
co to znaczy 'nie miales czasu' - a teraz? wez sie za siebie i sie ucz.
Angielski policjant w wolnych chwilach sam nauczył się polskiego:
http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/wales/north_east/6176384.stm
Słuchaj naucz sie chociaż podstaw, żebyś mógł sie dogadac. Jak już to bedziesz umiał to niebedzie problemu a po kilku miesiącach w pracy bedziesz już dobrze znał angielski. Jak sie przebywa codziennie z ludźmi którzy mówią tylko po angielsku to nauka idzie błyskawiczne
dziękuję za odpowiedzi faktycznie wierzę w to, że język jestem w stanie szybko opanować Marcin2106 spoko z ciebie gość, natomiast odnośnie terri nie irytuj się wychowałem się w czasach kiedy językiem europejskim był paruski i chcę coś z tym zrobić, odsyłanie mnie do strony http://www.north-wales.police.uk/nwp/public/en/home.asp chyba mi nie pomoże chyba, że masz polską wersję. dziękuję za wasze posty jednak chyba lekko się nie zrozumieliśmy chodziło mi bardziej o poradę kooś kto tam jest, próbował zdobyć pracę w tamtejszej policji, zdobył ją, był policjantem w Polsce i ten fakt mu pomógł. Oczywiście myślę o tym żeby zwolnić się ze służby pomyślałem aby za większe pieniądze pracować w policji na Wyspach to, że ktoś coś słyszał, czytał nic mi nie daje konkretów wciąż nie znam. Nie chodzi o to żeby ktoś mnie prowadził z rączkę jestem dorosły i dojrzałem już do mojej decyzji wyjazdu z kraju lecz potrzebuję porady kogoś w podobnej sytuacji jak ja, który przetarł szlak i wie co z czym. jeszcze raz wam dziękuję i nadal czekam na konkrety.
Temat przeniesiony do archwium

« 

Programy do nauki języków