czy łatwo jest znaleść w Anglii prace na czarno?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam
-czy łatwo jest znalesc w Amglii prace na czarno naprzyklad(sezonowa,czyli zbieranie owocow itp.)?
-i jakie moga byc w Anglii konsekwencje z takiej pracy?
Po pierwsze podszkól swój polski...
po drugie jak go podszkolisz naucz się budować porządne struktury zdaniowe.
po trzecie jak się tego nauczysz, zacznij pytać o jakieś sensowne rzeczy na tym forum. Nie potrzeba tu ludzi oszustów!
luzuj koles...
jak ci cos niepasuje to po co sie udzielasz...
nie do takich jak ty pisze...
nierozumiesz ortografia,gramatyka... ja tu niepisze pracy dyplomowej tylko jak bys chial a nie umial zauwazyc zadalem pytanie i mimo bledow dosc rozumni i wporzadku ludzie je zrozumieja(nawet jesli sa zle zbudowane itp.)
bo wiwesz(sorry,ze tak napisze ale ja wykladam na takie pierdoly...
chcem wyjechac zagranice cos zarobic...a nie tu wyczytywac twoje uwagi na temat w jakim stylu to napisalem!
wiesz jesli chodzi ci o to: to ja moge dla ciebie byc hamem,rozpustnikiem,burakiem itp.)a wiesz dlaczego?
-bo ja na to ... klade!!!
-kto bedzie chial to mi odpisze i niebedzie robil mi tu wymawial ze cos zle napisane...
niepodoba ci sie to nieodpisuje,nieczytaj.widzisz alex_hazardzista to ignoruj i tyle!
tak na marginesie{hmmmmmmmm... teraz zrobile specjalnie tyle bledow zeby moze doszlo to do ciebie...}
mimo wszystko
pozdrawiam
:-$
aha i jesli chodzi mo oszutow to naprawde daj se na luz...
-napisalem tu tylko temat i czekam na odpowiedznie do niego tresci...
-ale z reszta... mozesz mnie nazywac oszutem.(bo wiesz,ze i tak wiesz co ja na to klade...
sorry ze sie tak rozpisalem ale wrocilem z impry i mjestem z lekka na fali...:=-$

pozdro all
i prosilbym o niewytykanie i nie kmomentowanie to w jakim stylu napisalem to co napisalem...a zreszta robcie i piszcie co checie ja juz wyzej napisalem co mysle o tym
pozdro all
Witaj.
Jeśli chcesz wybrać się do Anglii do pracy sezonowej to praktycznie można ją znależć wszędzie,ale prawda jest też taka,że warto było by mieć jakiś znajomych w miejscu do którego chciałbyś sie wybrać bo samemu ciężko będzie Ci cokolwiek znalezć...Niestety płaca też nie jest dobra bo około 3.5-4Ł/godz.Jeśli potrafisz sie porozumiewać po angielsku to proponowałabym Ci tutejsze agencje pracy.Na dzień dzisiejszy najniższa krajowa za godzinę wynosi 5.35Ł minus podatek........Powodzenia.
Zatrudnić na czarno przy zbiorach owoców i warzyw opłaca im się zatrudnic Rosjan lub Ukraińców bo zadowolą się stawką 2,5 Ł."Wyrób" sobie jakiś "fach w ręku"- operatora obrabiarki ,maszyny stolarskiej, spawacza,laminatora itd i wkuwaj słówka
Słuchaj pyskować to sobie możesz do takich wiesniaków jakim jesteś Ty.
Widać, że jakiś śmieć ze wsi, szuka roboty na czarno... Wieśniaczyna nie ma pieniędzy i chce oszukiwać państwo!
PS. Teraz masz już kłopoty, ponieważ zamierzam zgłosić to na policję. A Twoje dane osobowe już są odczytane!
Pozdro
PSS. Trzeba powstrzymywać takich co nie umią pisać i chcą oszukiwać!
jestes prawdziwym wiesniakiem
A tak wogole czemu praca na czarno-zeby mniej zarobic:)
jak masz jedna prace legalna a druga nie legalna wtedy sie oplaca, bo placisz mniej podatku
ale nie wydaje mi sie ze gadasz po angielsku
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą

 »

Pomoc językowa