Global-Gap agencja z londynu zna ich ktos???

Temat przeniesiony do archwium.
czesc.korzystal ktos z uslug agencji posrednictwa pracy global-gap z londynu?prosze o opinie ,czy warto wyjechac za ich posrednictwem.
Witaj Karciu. Również tak jak Ty zastanawiam sie czy skorzystać z usług Global.... Twoja notatka zamieszczona zostala dos dawno temu wiec nie wiem czy to aktualne, ale jak przeczytasz ta wiadomość to napisz do mnie. Mój nr gg to 4293360 lub na skype Arietta22.
tez zastanawiam sie nad tym biurem. Szukalam jakis info o mtej firmie na necie ale niestety zero ;(

jak ktos cos wie to napiszcie prosze ;)
Witam! Z pewną dozą nieufności podchodze do takich tematów.Skasują was 65 funciaków na dzień dobry.A póżniej jeszcze 225.Cytuję z www.londynek.net :

Re: Znacie global gap
czesc!!
ja tez chcialabym wyjechac z tego biura.sa jednak pewne watpliwosci.dzisiaj dzwonila do mnie kobieta z tego biura i spytalam sie za co chca tyle kasy?powiedziala ze najpierw wplacasz 35 f(bo maja promocje w grudniu)przed przyjazdem do anglii,bo musza miec gwarancje ze przyjedziesz,to wszystko jest za mieszkanie.pozniej po przyjezdzie wplacasz im reszte,nie pamietam dokladnie ile,ale jakies 225f.te pieniadze sa za pomoc,za zalatwienie rozmow kwalifikacyjnych.przeslala mi tez umowe,jak chcesz to ci ja wysle.nie podoba mi sie w niej to ,ze napisalai,ze nie gwarantuja ze dostaniesz robote.wiec jak nie dostaniesz to kasa stracona.a i za posrednictwo pracy oczysiscie nie powinni pobierac oplat,bo to nie leganle.takze nie wiem czy jest warto z nimi pojechac.wogole znalazles jakies opinie ludzi pracujacych przez to biuro??jak tak to pisz na moj nr gg.6942518.pozdro

-- Karolina 1669895, November 28, 2006 03:31 pm

A tu są przepisy: http://www.jobland.pl/aktualnosci/akt.php?id=364
2[tel]| Nie płać za pośrednictwo pracy!


Brytyjskie agencje nie mogą pobierać żadnych opłat od osób poszukujących pracy. Wyjątki stanowią artyści i modelki, od których agencje mogą - w określonych ramach - pobierać prowizje, jak również au pair - w granicach określonych przepisami.

Poza powyższymi wyjątkami, pobieranie jakichkolwiek opłat jest nielegalne. Nie wolno również żądać wykupienia dodatkowych usług jako warunku otrzymania pracy. Agencja nie może więc wymagać kupienia określonego biletu lotniczego, skorzystania z usług księgowych czy zwrotu podatku. Nie wolno pobierać obowiązkowych "opłat za konsulting". "opłat organizacyjnych" czy wymagać zakupienia "pakietu startowego".

Aencja musi również wypłacać pieniądze na czas, niezależnie od tego, czy otrzymała pieniądze od swojego klienta (tzw. pracodawcy użytkownika)

Agencje nie muszą uzyskiwać licencji, poza agencjami obsługującymi sektor rolniczy i przetwórstwa spożywczego. Te agencje muszą być zarejestrowane w Gangmasters Licensing Authority (GLA). Nadzór nad działalnością wszystkich agencji pracy tymczasowej oraz pośrednictwa pracy w Wielkiej Brytanii prowadzi Ministerstwo Handlu i Przemysłu (Department of Trade and Industry).

Skargę na agencję można złożyć przez Internet lub telefonicznie:
www.dti.gov.uk/employment/employment-agencies/page27003.html

Zapewniona jest dyskrecja.

Pozostałe informacje na temat zasad działania agencji zatrudnienia w Wielkiej Brytanii:
www.dti.gov.uk/employment/employment-agencies/index.html
oraz
www.dti.gov.uk/employment/employment-agencies/know-your-rights

Best regards