Kto chce do USA w maju/czerwcu 2007???

Temat przeniesiony do archwium.
Witam

W tym roku bede mial mature, i po maturze wybieram sie gdzies za granice. Myslalem o krajach blizszych (Anglia, Irlandia,Belgia) ale wydaje mi sie ze juz tam tyle osob wyjechalo i wciaz wyjezdza ze z praca bedzie ciezko. I dlatego zdecydowałem sie na wyjazd do USA. Bylem tam w tym roku na wakacjach w NY. Bardzo mi sie spodobalo i chcialbym tam znowy wyjechac i moze zostac na dluzej. Jedynym problemem dla innych jest wiza, ja ją jeszcze mam na rok wiec dlatego chcem korzystac. Zastanawiam sie nad wyjazdem do NY lub Californi. W NY bylby latwiejszy poczatek bo tam jest moj wujek ale nie chcialbym mieszkac u niego bo ona mieszka poza NY, ale by pomogl znalesc prace i mieszkanie w centrum. Ale z kolei California to piekne wielkie miasto co prawda drogie ale zarobki sa duzo wieksze. Kto chcialby wyjechac a moze wyjezdza bylbym chetny na wspolny wyjazd (w grupie latwiej byloby i z mieszkaniem i praca). Wszystkich zainteresowanych zapraszam na [gg] lub meil: [email] Pozdrawiam ;)
Pewnie ze California to pikne miasto -)
Zabies mnie ze sobo, bylam w USA juz, California jest super zajefane miasto, ale cały stan Los Angeles jest dopiero zarąbiasto zajefany, a stan Hollywood to odlot!!!

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia