USA - z kim jechac??

Temat przeniesiony do archwium.
Hey, zastanawiam sie nad wyjazdem do USA, ale poszukuje kompetentnego biura :) to chyba problem wszystkich ;) Jak do tej pory zdazylam sie zrazic do YTP (jakas afera z biletami byla w zeszlym roku...), ale za to zainteresowalo mnie CCUSA - mieli stoisko na mojej uczelni i wydaja sie calkiem, calkiem... no i do broszury zalaczyli caly regulamin (2 strony tylko :D), wiec przeczytalam i stwierdzam, ze jest ok. nie wydaje mi sie, zeby czyhaly tam jakies haki ;D

Ale... no wlasnie, zawsze jest jakies ale...
Czy ktos z was byl z CCUSA w stanach? bylabym wdzieczna za opinie... To w koncu nie jest wyjazd na wakacje nad jeziorko w okolicach mojego miasteczka :D a czas ucieka, zwina mi najlepsze oferty sprzed nosa :D

Pozdro i dzieki za odp ;)
ja bylam z CCUSA w 2002 na campie. zastrzezen zadnych do biura nie mialam poza tym, ze niektorzy czekali do ostatniej chwili na oferte pracy. mozesz oczywiscie pojechac na targi, ktore beda w wawie i tam znalezc pracodawce, ale to jakas sciema... z moich znajomych nikogo nie wzieli, ze niby nie takich potzrebuja... a potem przeciez musza kogos wziac i biora takich, ktorzy akurat na oboz diabetykow ochoty jechac nie maja ;)
ale serio, nie sie co zastanawiac, biuro OK ;)