get jobs

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś wyjechał lub może coś wie na temat get jobs z poznania(chcą 15 zł za dostarczenie przesyłki kurierskiej-umowa do podpisania}
a masz dokladna nazwe, adres, tel. - kto jest wlascicielem, czy maja uprawnienia, zapis itp. Z kim oni wspolpracuja? Jakie to prace?
z informacji które mi przysłał get jobs ,zapisanej w offisie,wynika że jest to praca przy taśmie ,pakowanie owoców do kartonów.Mówią że dużo ludzi wysłali do UK,a teraz mają dużo ofert do Belgii,Holandii,Niemiec.
jedyne dane jakie podają to:ul.Przemysłowa 21 w biurowcu na 10 piętrze jest ich siedziba.
a dokladnie to z jaka firma wspolpracuja w UK? Napisz nazwe i dokladny adres tej firmy - to powinno byc gdzies napisane - i np ile ludzi wyslali, na jak dlugo sa kontrakty, jakie warunki, ile sie placi za co - takie szczegoly sa najwazniejsze.
wiesz oni nie podają z kim współpracują ,do uk.wysłali dziesięć tys.ludzi do irlaandii 6 tus.ale obecnie maja oferty z Belgia,Hplandia,niemcy.płać 1[tel]euro.wupłata co dwa tyg.przejazd oni opłacają tak jak i zakwaterowanie ,które mówia że jest w miejscu pracy i to wszystko co wiem
z tego ja rozumie tyle:
-nie podaja z kim wspolpracuja - a powinni - bo inaczej nie dostana certif.
Niestety sa niektorzy z nas, dla ktorych takie slowa jak 'wyslalismy juz tyle a tyle osob do pracy gdzies tam - bo nie podam dokladnie gdzie, (bo niewiem) - znacza calkowicie cos innego
-przejazd oni oplacaja, zakwaterowanie oni oplacaja -
Jak dla mnie to cos za dobrze wyglada
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa