wyjazd do irlandi

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć mam zamiar wyjechać w tym roku do irlandi z słabą znajomością języka.Posiadam
prawo jazdy kat .C i jestem ciekaw jakie mam szanse znalezienia pracy w charakterze
kierowcy.Również nie wykluczam jakieś innej pracy na budowie lub na wózkach widłowych w jakimś magazynie. Prosił bym o wasze zdanie i opinie (najlepiej żetelne)do jakiego miasta lub miasteczka się udać bo z tego co widze to Dublin i Cork są raczej już oklepanymi miastami.
Miasta te sa oklepane wiadaomo bo najwieksze zreszta cale wyspy gdzie sie nie ruszysz uslyszysz polski jezyk (szkoda ze nizbyt wyszukany:) ).
W duzych miastach masz najwieksze szanse na znalezienie pracy.
Z jezykiem jak masz kiepsko to proponuje CI sie podszkolic przynajmniej do poziomu zeby umiec zapytac sie samemu o prace ktorej szukasz jak rowniez o obowiazki. Dobrze jest tez zaczac interesowac sie ofertami pracy jeszcze w polsce.
Jezeli chodzi o prace jako kierowca ciezarowki ofert jest calkiem sporo, co do wozkow widlowych to raczej bez uprawnien nigdzie pracy nie znajdziesz(chyba ze masz takowe to warto sobie przetlumaczyc), na budowy wszedzie potrzebuja ludzi ale ze znajomoscia jezyka. Zalezy kiedy tez chcesz przyjechac?? Co do miejsc w ktorych jeshcze jest w miare loozno na rynku pracy to np. proponuje Ponocna Irlandie i Belfast gdzie obecnie zamieszkuje .jak jeshcze jakies bardziej szczegolowe pytania to pytaj.
Witam dzieki za udziele informacij no ja sie zastanawiam nad wyjazdem w marcu no i mam uprawnienia na wózki widłowe,i jak mozesz to napisz ile kosztuje mieszkanie lub pokuj jak bys chciał to chetnie bym porozmawiał na [gg]
Hey.Mieszkania tzn pokoj to tak srednio 200 jurkow na miesiac za singla+rachunki.Pozdro

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia