praca w norwegii dla kobiet

Temat przeniesiony do archwium.
złozył ktos podanie do adecco do norwegii do montazu ekranow LCD??
zlozylam cv o prace w adecco do norwegi, ale jestem pelna obaw,czy dojdzie to do skutku. 5 stycznia dzwonili do mnie,czy jestem zdecydowana na wyjazd. 9 stycznia ma byc spotkanie w katowicach ale jeszcze maja dzwonic. a czy Ty masz jakies informacje?
do mnie wysłali meila z dokładnymi informacjami jakie papiery mam przywiesc ze soba, i napisali ze spotkanie odbedzie w 2 czesciach pierwsza to informacyjna a druga juz kwalifilacyjna
a skad jestes?
witam. dzwoniac do mmie pani z adacco powiedziala ze zaraz przesle mi mail z informacjami, ale do tej pory nic mi nie przyszlo. nie wiem co o tym myslec.czy moglabys podzielic sie ze mna informacjami ktore juz masz? bardzo prosze. ja mieszkam w mikolowie, a Ty? co wogole o tym myslisz? czy tez zalatwiasz ta prace przez adecco w gliwicach? pozdrawiam malgosia
moje [gg] napisz to porozmawiamy:)
jestem na niewidocznym:)
Zanim zdecydujecie się na pracę w firmie adecco, poczytajcie na forum o pracy w norwegi, jak ta firma traktuje ludzi nie tylko kobiety ale także mężczyzn!!!!!! Najgorsza firma jaka może być i w dodatku, a szkoda słów poczytajcie!!!
,,Forum portalu Skandynawia oraz serwisów Szwecja, Norwegia, Finlandia i Dania", poczytajcie tam też możecie umieścić swoje ogłoszenia o pracę czy złożyć CV u sprawdzonych pracodawców. Addeco to jest agencja pracy czasowej w Norwegi. Więc możecie więcej stracić na wyjeździe niż zyskać dziewczyny.
Tam są też informacje o zasiłkach rodzinnych, na dzieci, o zasiłku rozłąkowym, o wszystkim tym co wam się należy pracując w Norwegii. Stworzyliśmy to forum właśnie my dla innych, którzy już tam są, zostali oszukani lub chcą wyjechać.
Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Szkoły językowe