rozmowa o prace przez tel

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Mam ogromny problem we wtorek mam rozmowe o prace (telefoniczną) do restauracji jako kelnerka albo ogolnie na jakies stanowisko w restauracji. Wszytsko ma sie to odbywac oczywicie w jezyku angielskim. Moze wiecie jakie pytania moga zadawac? jesli jestescie w stanie mi pomoc to bardzo bym byla wdzieczna. jesli to mozliwe to prosze o napisanie przykladowych pytan w j. polskim i angielskim. Z góry dziekuje.
LUTYNKA
nie piszesz czy ta praca jest w Polsce czy w Anglii? Mysle, ze w Polsce -
to zalezy, czy bedziesz pozniej pracowala, gdzie ten jez. ang. bedzie potrzebowany - bo jak nawet przejdziesz rozmowe to pozniej sie wszystko okaze.
A co do pytan - to beda normalne -:
dlaczego chesz ta prace, czy masz jakies doswiadczenia, co robilas wczeniej (inne prace) jakie sa twoje atuty - (pracowita, moze przetrwac 14/16 godzin na nogach na stojaco itp)
wydaje mi sie ze choddzi ci o prace w Anglii, nieprawdaż? miałam podobna rozmowe w czerwcu 2006 z pracodawca z UK do pracy jako kelnerka w pubie,najpierw sporo ustaliliśmy przez e-mail,umowilismy sie na rozmowe wieczorkiem i z tego co pamietam to chcial spr moj angielski i zapytal wlasciwie tylko kiedy po mnie wyjechac,i kiedy zamierzam przyjechac,rozmowa trwała z 4 minutki:)i zakonczyla sie powodzeniem.Nie mialam doswidzcenia w tej branzy.
Hej, fakt nie napisalam czy ta praca jest w Angli czy w Polsce, tak wiec staram sie o prace w angli bede rozmawiala z szefem restauracji dlatego zalezy mi aby mi ktos pomogl. Czasami nie wiem jak sformulowac pytania np. "musze miec 2 tygodnie na wypowiedzenie z obecnej pracy", "pracowalam przez 4 lata dorywczo w wakacje, weekendy na weselach, bankietach, wiekszych imprezach"(na co nie posiadam papierów), " dzwonie z zapytaniem o prace, doweidzialam sie od agnieszki p.(znajoma ktora tam pracuje) o mozliwosci zatrudnienia u pana"-sformulowanie tego zdania sprawia mi najwiecej trrudnosci. Prosze o pomoc w sformulowaniu i prztlumaczeniu tych zdan i jesli macie jakies inne pomysly o co moze mnie zapytac to prosze o ratunek :).
Dziekuje bardzo.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Ogłoszenia