Praca na wakacje 2007(Anglia / Holladnia)

Temat przeniesiony do archwium.
witam,
Znalazłem ta stronke i zauwazyłem ze sa tu bardzo ciekawe inf :D

Moje pytanie czy mam szance znalesc prace za granica najlepiej w Angli/Holandi (od czerwca a w lipcu koncze 18 lat )
Jestem osoba sumienna , szczera i inteligentna ;)

Pracy sie nie boje ale tez bez przesady aby tyrac jak niewolnik ;)
Co do jezyka angielskiego znam na poziomie podstawowym (porozumiec sie bym dał rade ale nie mowie biegle )

Byłbym wdzięczny za porady , ciekawostki od osób ktore pracowaly w Angli/Holandi ;)

Mieszkam w Raciborzu woj slaskie - z góry dziekuje

Moje gg : 8532469
email [email]

Pzodrawiam
RAdziłbym ci sie nad tym bardzo dobrze zastanowić.
Niestety, wbrew temu co ludzie w polsce sobie weobrażają to Anglia nie jest wcale krajem mlekiem i miodem płynącym, zaś język nie jest wystarczający do znalezienia pracy. Jeżeli jedziesz przez pośrednika, to może ci sie udać, ale jeżeli chcesz jechać w ciemno to jesteś samobójcą.
Jestem w tym kraju od prawie roku i nie polecam zdecydowanie przyjazdu tutaj osobom bez kwalifikacji i ze słabą znajomością języka (a takich jest niestety wielu), bo takimi ludźmi anglia jest już zapchana. A co do wakacji to jak zawsze zjeżdża tutaj cała mieszanka ludzi z całego świata, tak więc o prace w wakacje jest naprawde ciężko. Chyba że przyjedziesz w marcu lub kwietniu jak wszystko rusza z kopyta.
Osobiście radziłbym spróbować wyjazdu do Grecji, na Cypr lub innych krajów UE, które nie mają aż tak dużej popularności.
Witam
Czy jest ktos z forum kto mógłby mi dac kilka wskazówek i kilka stron z ofertami pracy ale sprawdzonymi ;)

Moge wyjechac od czerwca - moge pomagac na farmie , itp

Dzieki z góry za pomoc

Pozdrawiam

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Au Pair