maxim international Łódz-opinia

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 31
poprzednia |
ostatnio dostałem reklame tej agencji do domu nic na ich temat niewiem ani nie mogew znalezc nic w necie napiszcie jesli cos wiecie dzieki....
a masz ich dres, kto jest wlascicielem tej agencji, nr tel, i na jakiej podstawie oni cos robia. Jak nic nie mozesz znalezc - to juz cos mowi.
sorki, tam mialo byc 'pelny adres' a nie 'dres'
ADRES---- MAXIM INTERNATIONAL EMPLOYMENT AGENCY-POLAND, Posrednictwo Pracy
91-341 Łódz,ul Brukowa 14, tel [tel]na poczatku informacji jest napisane ze niebiorą pieniedzy za usługi zwiazane z posrednictwem pracy --hahahaha niby nie ale za coinnego biora i to niemało dyrektor to Tadeusz Bogucki gdzies o jakaims Boguckim juz czytałem ale niemoge sobie przypomiec na jakim forum, załATWIAJA PRACE DLA LUDZI Z I BEZ ANGIELSKIEGOJA SIE ZALICZAM DO TYCH BEZ ANGIELSKIEGO I JESTEM ZUSZONY KUPIC JAKIS PAKIET NAUKI JEZYKA ZA 300 FUNTóW {TAKI WARUNEK} PłATNE PO WYJEZDZIE W aNGLI + JAKAS ZALICZKA PROWIZYJNA 670 Zł PłATNE PRZED WYJAZDEM W POLSCE NA POCZET KURSU ANGIELSKIEGO Z GWARANCJą ZAKWATEROWANIA A UMOWA JEST TAK ZFORMUOWANA ZE 2 RAZY PRZECZYTASZ I BEDZIESZ SIE ZASTANAWIAł CZY WSZYSTKO JUZ ROZUMIESZ HAHAHA SMIESZNE agencje w Polsce są zeby zarobic najpierw trzeba wsiąsc kreedyt ze 4 000 zł zeby odrabiac go potem prosze napiszcze cos o jakis innych agencjach wiarygodnych bo napewno jest ich mało
przemas 23
zapytaj o ta agencje na www.oszukany.pl - napewno ktos cos gdzies slyszal. A po drugie, NIE PLAC zadnych pieniedzy ZA NIC - zanim zobaczysz i poznasz osoby ktore sa bardzo zadowolone z wspolpracy z ta agencja. Agencje juz wiedza, ze nie moga brac za posrednictwo, to wymyslaja cos innego - zawsze sie znajda naiwni (ludzie ktorzy jeszcze wierza)
Umowy powinny byc bardzo jasne, zeby obydwie strony dokladnie uswiadomily sobie warunki i obowiazki - jak masz taka umowe to prosze podaj ja na www.oszukany, tam przeczytamy o co chodzi.
Ja zapłaciłem i umowę podpisałem i uważam ze wszystko jest oki mój znajomy wyjechał i jest zadowolony. A wy nie piscie takich głupot jak nie próbowaliście. Jak nie zaryzykujesz to nie będziesz miał!!!
a kto i w którym miejscu napisał tu coś głupiego??? Ja nie widzę nic złego ani głupiego ani w pytaniu ani w odpowiedziach..."zapłaciłem i podpisałem i uważam,że ok" taaaa TO WIELE WYJAŚNIA ...bo to daje podstawy sądzić, że jest ok. pokaż tą umowę tutaj albo na www.oszukany.pl a powiemy Ci czy jest ok. Ale jak znajomy jest zadowolony.... No comment
to wasz maxim hahaha
http://londynek.net/jobs/en/ad?id=44194

AGENCJA PRACY Z POLSKI ZLECI PRACĘ POLEGAJACĄ NA WYSZUKIWANIU OFERT PRACY W UK!
Salary: 2[tel]per week
Type: Temporary Location: London , dowolne miejsce
Suitable for new grad!
ZLECIMY WYSZUKIWANIE OFERT PRACY DLA POLAKÓW W UK I EUROPIE ZACHODNIEJ.
DLA OSÓB OPERATYWNYCH LUB MAJĄCYCH DOSTĘP DO OFERT PRACY PROPONUJEMY BARDZO DOBRE WARUNKI FINANSOWE.
Mile widziane osoby pracujace w Brytyjskich Agencjach Pracy lub u pracodawców którzy chcą zatrudniać obywateli Polskich.

POSZUKUJEMY OFERT PRACY DLA SWOICH KANDYDATÓW Z POLSKI W NASTĘPUJĄCYCH ZAWODACH:
RZEŻNICY
KIEROWCY
SPAWACZE
MURARZE
BRUKARZE
HYDRAULICY
FARMACEUCI
LEKARZE
PERSONEL BIUROWY
LAKIERNICY SAMOCHODOWI
MECHANICY
KUCHARZE ORAZ W INNYCH ZAWODACH.

Poszukujemy także pracy dla kilkuset osób bez kwalifikacji do pracy w przetwórniach, przy pakowaniach, farmach, itp.
Nasi kandydaci są gotowi do szybkiego wyjazdu.

Naszych kandydatów weryfikujemy wedle wskazań i kryterii pracodawcy.

Gwarantujemy dobre warunki finansowe.
Zainteresowanych współpracą prosimy o przesłanie CV lub oferty z numerem teklefonu - oddzwonimy.
Jeżli wiesz o wolnych miejscach pracy dla Polaków to napisz!

POMOŻESZ SOBIE I INNYM!
Contact: MAXIM
E-mail: [email]
Phone: [tel]

wnioski: są ZIELONI nic nie mają :(
Mi chodziło o wypowiedz terri "Nie płac nic bo za co" umowę zeskanuje i dam na oszukany. byłem u radcy prawnego i stwierdził ze nie ma żadnych haczyków w tej umowie i w biurze pracy tez sprawdziłem nawet dzwoniłem do biura marszałka który wydaje rejestr i tez skarg nie było. I tak sie z kumplem zdecydowalismy on juz pojechał a ja dopiero umowe podpisałem111 Pozdrawiam
spoko, widzę,że z głową podchodzisz do sprawy ;) ale widzisz, tu była i jest niestety taka firma z Łodzi Access i też skarg nie było a porobiło się,że hej. Chodzi o to, czy firma się Tobą zajmie w razie kłopotów czy umywa ręce. Może być,że jest ok ale nikt nie pojechał jeszcze więc nie wiadomo. A znajomy dostał pracę czy jest na kursie językowym? bo chodzi o to, żeby to nie był warunek (ten kurs) współpracy... wtedy to byłoby podejrzane, rozumiesz o co chodzi ;) Dzięki za wypowiedź ;) Pozdrawiam serdecznie !!!!
Właśnie dzisiaj wraz z mężem otrzymaliśmy ten cudowny informator z firmy Maxim ble ble coś tam.Tak jak wczesniej juz ktos opisał na wstepie było napisane ze nie pobieraja opłat a dalej czytamy ze trzeba wpałcić 670 zł ( oczywiscie blankiety dołączone o tym szanowna firma nie zapomniała ).To jest juz z kolei ktoraś firma ,która tak robi.Ale zastanawiam się czy nie mozemy MY coś zrobić,żeby takie firmy wytępić???Co Wy na to??
Chciałem wyjechac dopracy ale w tej zajebanej POLSCE to jest konkretne bezprawie ludzi w wała robią jaktylko to mozliwe. Chciałbym cos im zrobic ale mało komu sie chce cos zrobic bo jednostka to nie ma praw jedynie grupą mozna walczyc.kraj idiotów i idiotycznych przepisów. to jest chyba jedyny kraj w którym za wszystko sie karze obywatela sciąga siepodatki za cotylko mozliwe, chore przepisy i karzdy kradnie a pracy niema.podobno zmiejszyłosie bezrobocie ale pewniedlatego ze pouciekali ludzie za granice, mieszkałemrok w angli tam terz jest durzo idiotów ale porównując z polską to my jestesmy jeszcze w norze .Rosja w przeciągu 20 lat wyprzedzi nas i bedzie napoziomnie pewnie belgi albo holandi a my zacofani dalej a z agencjami toi tak nieda sienic zrobic dopuki system sienie zmieni
Przemas masz całkowitą rację.A co malejącego bezrobocia to wszyscy wiedza ze dlatego spadło bo większośc uciekła z tego syfu......
Ja znalazłam na stronie www.republika.pl e-mail [email] ,ale nie jestem pewnw czy to ta firma .Mam tel. kontaktowy kom.Facet bierze 40 zł,a potem ansyła aplikacje.Nie znalazłam nic na jego temat .Ale za 2 dni bede wiedziała.Podaje też certyfikat,ale nie można go odnależć.Konto które podaje to bydgoszcz.
Witam!!
Powiem Wam Tak!!!
Agencje w POLSCE to w 80% to oszusci oni nawet sami nie wiedzą ile osob wystrzelili w kosmos ilu wylądowało na VICTORII i tam juz czekali na powrót do ukochanej ojczyzny Orbisem albo Sinbadem jak jeszcze miel;i za co!! Ja kiedys wyjechałem z Firmy LIDER z Kutna zapłaciłem im chyba 650 zł plus 1400 zł na autobus do Angli w dwie strony oczywiscie pofitowania nie było. Trafiłemz dziewczyną do Walii, Llanelli bylismy tam na 16, ci co juz tam byli to przyjechali pod te biuro i do nas mieli pretesje po comy przyjechalismy i tak dale, zanimnas podzielili to o godzinie 12 w nocy zajechalismy do domu zawiezli nas az do Swansea, około 25 km dalej. Potem był podział jakie domy gdzioebędą jezdziły do pracy a był 3 zakłady współpracujace z nimi , nimi czyli CSA Service Group w Llanelli ja z dziewczyną trafiłem i chyba dobrze do Dawn Pac tam srednio raz w tyg pojawiał sie nowy autobus ludzi z POLSKI, Tam ludziepytali z jakiej firmy przyjechalismy. Okazało sie ze jak z agencji to trzeba było9 miec dozo szczescia zeby miec jakąs prace , LIDER Kowalskiego złodziej wysyłał róznie czesto dawał prace ale za 2 F , po 3 miesiącacach donas do tego zakładu przyjechały dziewczyny z Londynu które aby zajechały tam wyszło 3 bykow zabrali im wszystkie pieniądze i zostawili gdzies wjakiejs poczekalni one uciekły bo jakis znajomy trafił dobrze z Lidera i szybko je zabrał jak toniewiem potem raze na lini pracowalismy ale jesli byłagatkao LIDER Agencji to miały łzy w oczach to było autentycznie , przepracowałem tam rok i nas oczywiscie POLak PIERDOLONY ZWOLNIł Z PRACY ZA CO?? ZA
Witam!!
Powiem Wam Tak!!!
Agencje w POLSCE to w 80% to oszusci oni nawet sami nie wiedzą ile osob wystrzelili w kosmos ilu wylądowało na VICTORII i tam juz czekali na powrót do ukochanej ojczyzny Orbisem albo Sinbadem jak jeszcze miel;i za co!! Ja kiedys wyjechałem z Firmy LIDER z Kutna zapłaciłem im chyba 650 zł plus 1400 zł na autobus do Angli w dwie strony oczywiscie pofitowania nie było. Trafiłemz dziewczyną do Walii, Llanelli bylismy tam na 16, ci co juz tam byli to przyjechali pod te biuro i do nas mieli pretesje po comy przyjechalismy i tak dale, zanimnas podzielili to o godzinie 12 w nocy zajechalismy do domu zawiezli nas az do Swansea, około 25 km dalej. Potem był podział jakie domy gdzioebędą jezdziły do pracy a był 3 zakłady współpracujace z nimi , nimi czyli CSA Service Group w Llanelli ja z dziewczyną trafiłem i chyba dobrze do Dawn Pac tam srednio raz w tyg pojawiał sie nowy autobus ludzi z POLSKI, Tam ludziepytali z jakiej firmy przyjechalismy. Okazało sie ze jak z agencji to trzeba było9 miec dozo szczescia zeby miec jakąs prace , LIDER Kowalskiego złodziej wysyłał róznie czesto dawał prace ale za 2 F , po 3 miesiącacach donas do tego zakładu przyjechały dziewczyny z Londynu które aby zajechały tam wyszło 3 bykow zabrali im wszystkie pieniądze i zostawili gdzies wjakiejs poczekalni one uciekły bo jakis znajomy trafił dobrze z Lidera i szybko je zabrał jak toniewiem potem raze na lini pracowalismy ale jesli byłagatkao LIDER Agencji to miały łzy w oczach to było autentycznie , przepracowałem tam rok i nas oczywiscie POLak PIERDOLONY ZWOLNIł Z PRACY ZA CO?? ZA
Witam!!
Powiem Wam Tak!!!
Agencje w POLSCE to w 80% to oszusci oni nawet sami nie wiedzą ile osob wystrzelili w kosmos ilu wylądowało na VICTORII i tam juz czekali na powrót do ukochanej ojczyzny Orbisem albo Sinbadem jak jeszcze miel;i za co!! Ja kiedys wyjechałem z Firmy LIDER z Kutna zapłaciłem im chyba 650 zł plus 1400 zł na autobus do Angli w dwie strony oczywiscie pofitowania nie było. Trafiłemz dziewczyną do Walii, Llanelli bylismy tam na 16, ci co juz tam byli to przyjechali pod te biuro i do nas mieli pretesje po comy przyjechalismy i tak dale, zanimnas podzielili to o godzinie 12 w nocy zajechalismy do domu zawiezli nas az do Swansea, około 25 km dalej. Potem był podział jakie domy gdzioebędą jezdziły do pracy a był 3 zakłady współpracujace z nimi , nimi czyli CSA Service Group w Llanelli ja z dziewczyną trafiłem i chyba dobrze do Dawn Pac tam srednio raz w tyg pojawiał sie nowy autobus ludzi z POLSKI, Tam ludziepytali z jakiej firmy przyjechalismy. Okazało sie ze jak z agencji to trzeba było9 miec dozo szczescia zeby miec jakąs prace , LIDER Kowalskiego złodziej wysyłał róznie czesto dawał prace ale za 2 F , po 3 miesiącacach donas do tego zakładu przyjechały dziewczyny z Londynu które aby zajechały tam wyszło 3 bykow zabrali im wszystkie pieniądze i zostawili gdzies wjakiejs poczekalni one uciekły bo jakis znajomy trafił dobrze z Lidera i szybko je zabrał jak toniewiem potem raze na lini pracowalismy ale jesli byłagatkao LIDER Agencji to miały łzy w oczach to było autentycznie , przepracowałem tam rok i nas oczywiscie POLak PIERDOLONY ZWOLNIł Z PRACY ZA CO?? ZA
ZA TO ZE BUSEM NIE JEZDZIULISMY NA KTOREGO CZEKALISMY PO 4 GODZINY TEN KTO TAM BYłTO WIE WIEC UWAZAJCIE SZCZEGOLNIE DZIEWCZYNY NA JAKą KOLWIEK AGENCJE BO SZKODA WASZEGO CIAłA A Z TEGO JEST CIEZKO WYJSC A W POLSCE AGENCJE MAJą CZYSTE RECE NIK IM NIC NIE ZROBI MNIEJMY TO NA UWADZEA
wiem,że jesteś sfrustrowany... nie dziwię się, człowiek chce zarobić i żyć jak trzeba a tu się raczej nie da :-( zajrzyj i opisz swoje doświadczenia na www.oszukany.pl Tam możesz znaleźć opinie o firmach i zadać pytania...Mamy tam też m.in. wątek Maxima...Pozdrawiam

P.S. za wcześnie wyrokować czy oszukują czy nie, ale na razie to oni są w lesie, na londynek.net szukają ludzi, którzy złowią dla nich oferty pracy.... no comment!!!
Czesc ........mam pytanie co do tej firmy.....wlasnie zalatwiam p[race u nich i chcialem wiedziec czy to naprawde jest tak jak pisza......ty widzialem chwalisz sobie ta firme...ale tyle sie teraz slyszy o oszustach.....
przemas kiedy byles w tej agencji, ja chyba od listopada 2005 do lipca 2006 moze sie skojarzymy jakos..
rzeczywiscie kawal skurczybykow byl z nich...gdyby nie to ze to Anglia to Ci "menedzerowie CSA" mieliby kiepski zywot..zreszta co sie odwlecze to nie uciecze:)chyba ze juz tam zostana do konca swojego marnego zycia w chlodni:>
Hej. Mam dosc duze info na temat tej firmy MAXIM INTERNATIONAL EMPLOYMENT AGENCY POLAND. Tu macie ich stronke http://avd.republika.pl/index.html . Chca pierw 40 zł ok. rozumie... ale te 670zł ? to jest (tak jak ten facet tłumaczyl)na mieszkanie za 2 tygodnie, jak ktos chce prawko polskie zamienic na angielskie, jakies bonusy ? lol no i jak ktos bedzie chcial zalatwiac cos w urzedach. O co tu chodzi ????? hehe jak ktos chce wiecej wiedziec to pisac na [gg] nawet gdy jestem niedostepna. Jestescie pewni ze ta firma jest OK ?
czy masz juz dane na temat tej agencji?
I co wyjechał już ktoś z tej firmy do pracy...wreście jest wiarygodna czy nie....
Ta agencja Sacrum jest koło mojego miejsca zamieszkania pode moze jutro i zobacze co tam jest wezme aparat to zrobie jakieś zdjecia
Czy mam zrozumiec, ze agencja Maxim zmienila swoje imie na Sacrum?
Nikt Ci nie odpowie bo już siedzą i zarabiają kasę. Ja byłem 2 lata temu z innej firmy i co siedziałem 2 tygodnie bez pracy ale potem jak dostałem to zarobiłem tyle że przez 3 miesiące tam tutaj przez 2 lata i bym tego nie miał. Wiec chyba sie zainteresuje ich ofertą.
Witam, a czy jest ktoś kto wyjeżdżał w tamtym roku i mógłby napisać jakąś opinie o tej firmie? Albo planuje wyjazd? Proszę o kontakt na [gg] .
hej ja też w tym roku się wybieram :) z tym że tez mam problem właśnie z doborem w miare sprawdzonego pośrednika... znalazłam stronke pewnej firmy www.praca77.net czy może wiecie cos na jej temat?? a tak wogóle to gdzie się wybierasz??
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 31
poprzednia |

« 

Olimpiada języka angielskiego

 »

Pomoc językowa