jakiej agenji pracy co wysyla do angliMoznaZaufac?

Temat przeniesiony do archwium.
witam wszyskich serdecznie chce jak najszybciej wyjechac do angli do pracy i podjolem decyzje zeby skorzystac z uslug jakiejs agencji ale nie wiem jakie sa wiarygodne prosze was o wpisy i komentarze jakiej agencji mozna zaufac i jakie sa poniesione koszty z tego tytulu

pozdrawiam
bardzo zalezy mi na tych wiadomosciach bo nie chce sie naciac na jakiegos oszusta wiec bardzo prosze wszyskich co maja doswiadczenie z agencjami o wypowiedz na ten temat z gory dziekuje
oj wszystkie sa dobre ;) najważniejsze żeby miała siedzibę w Polsce od dłuższego czasu... żeby podpisali z Tobą wstępną umowę w kraju... kasę mogą pobierać jedynie za przejazd jesli organizują.... Ogólnie to nie ma reguł... to tylko agencje, raz wyslą Cie do lepszego pracodawcy raz gorszego... Ja ostatnio wyjeżdzałem z PrimeBS z Krakowa
Pozdrawiam
dzieki za wpis.
nie wiem juz co mam myslec o tych wszyskich agencjach wczoraj sie naczytalem i to tu na forum ze jestem w szoku co druga agencja to zlodzieje i oszusci oczywiscie wedlug doswiadczonych emigrantow i nie wiem co gorsze pszemeczyc sie pod skrzydlami takiej agencji ale miec pewna prace czy jechac w ciemno i samemu szukac

powodzonka

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia