SZUKAM WIARYGODNEJ AGENCJI PRACY DO UK

Temat przeniesiony do archwium.
witam wszyskich serdecznie chce jak najszybciej wyjechac do angli do pracy i podjolem decyzje zeby skorzystac z uslug jakiejs agencji ale nie wiem jakie sa wiarygodne prosze was o wpisy i komentarze jakiej agencji mozna zaufac i jakie sa poniesione koszty z tego tytulu
bardzo zalezy mi na tych wiadomosciach bo nie chce sie naciac na jakiegos oszusta wiec bardzo prosze wszyskich co maja doswiadczenie z agencjami o wypowiedz na ten temat z gory dziekuje

pozrawiam
hej. jezeli chodzi o Anglie to jest wiele agencji, ja znam kilka np. Adecco (mozna sie tez zarejestrowac w Pl. lub online), i ta agencja jest dosyc profesjonalna, ale musisz znac dobrze jezyk zeby znalezli Ci prace, jest Advance ale tej nie polecam i nie wiem czy dziala w calej Anglii, Best Connections, GAP i wiele innych. zadne z nich nie maja prawa pobierac od ciebie zadnych pieniedzy za uslugi, jesli dla nich pracujesz to twoj pracodawca im placi.
dzieki za wpis.
nie wiem juz co mam myslec o tych wszyskich agencjach wczoraj sie naczytalem i to tu na forum ze jestem w szoku co druga agencja to zlodzieje i oszusci oczywiscie wedlug doswiadczonych emigrantow i nie wiem co gorsze pszemeczyc sie pod skrzydlami takiej agencji ale miec pewna prace czy jechac w ciemno i samemu szukac

powodzonka

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia