OMNUS S.C.

Temat przeniesiony do archwium.
Niby ładnie-pięknie ;) a skarg co niemiara :-D
UMOWA
Umowa zawarta w dniu.pomiędzy firmą OMNUS s.c.Sygut Artur,Pieszkalski Roman z siedzIbą
[44- 194 Knurów ul. Jednoścl Narodowej 4c/9 nr.NIP 969-13-35-706,nr. REGON 278076750
reprezentowana przez jednego z wspólwlagcicieli a
Panem/Panią:......
nazywanym dalej" kandydatem
&1
Przedmiotem umowy jest pomoc ,kandydatowi,, w zalatwieniu formalności związanych z podJęciem
pracy za granicą, tumaczeniem dokumentów oraz pomoc prawną.
&2
Firma OMNUS zobowiązuje się w ciągu 2 tygodni od podpisania niniejszej umowy przedstawić
oferty pracy za granicą zgodnie z oczekiwaniami "kandydata" oraz zgodne z jego
kwalifikacjami przedstawionymi w przeslanym do firmy OMNUS c.v.
&3
Firma OMNUS zobowiązuje się do przetumaczenia wszystkich dokumentów nadeslanych przez
"kandydata" ,przedstawieniu ich pracodawcy, ustalenia warunków placowych, oraz mieszkalnych
i przedstawienie ich ,,,kandydatowi,, do akceptac.ii.
(przez pojęcie pracodawcy rozumiemy firmę, osobę prywatną, agencję pracy za granicą)
Ponadto firma Omnus zobowiązuje się do tlumaczenia wszelkich dokumentów nadeslanych przez
kandydata przez okras 2 miesięcy od daty podpisania umowy.
&4
Firma OMNUS pobiera od "kandydata" kwotę 600zl(sześćset zlotych) będących pokryciem kosztów
zwlązanych z wszelkimi tlumaczeniami, dojazdami oraz wykonanymi telefonami do pracodawcy
oraz "kandydata,,. Kwota to zostanie zwrócona ,kandydatowi,, jeZeli w ciągu 2 tygodni
od podpisania umowy "kandydat" nie zaakceptuje żadnej oferty pracy. Wszelkie wplaty bądz
potwierdzone wystawieniem druku "kasa przyjela,, ,pocztowym lub bankowym dowodem wplaty.
Firma OMNUS zastrzega sobie prawn do zatrzymania części kwoty w przypadku gdy:
,,kandydat,, poda nieprawdziwe dare w c.v.
,,kandydat,, mimo otrzymanych ofert nie podejmie pracy
,,kandydat,, nie dostarczy wymaganych dokumentów
,,kandydat,, zaakceptuje koszty dojazdu w celu podpisania umowy, bądz przeslania,
tlumaczenia, oraz ustalenia telefonicznego d1a każdej z ofert
Wszelkie oplaty nabierają mocy prawnej w momencie ustalenia ich wysokoki z "kandydatem"
oraz ich pisemnego potwierdzenia przez obie strong umowy.
(przez pisemne potwierdzenie rozumiemy także potwierdzenie mailem z adresu intemetowego,
,kandydata,, podanego w c.v. lub adresu mailowego z którego c.v. zostalo wyslane)
&5
Firma OMNUS nie ponosi odpowiedzialnogci za spory wynikle pomigdzy pracodawcą a ,kandydatem,,
w czasie trwania kontraktu Jaki ,kandydat,, zawarl z pracodawcą.
&6
W sprawach nieuregulowanych ninicjszą umową stosuje się przepisy kodeksu cywilnego.
&7
Wszelkie spory migdzy "kandydatem" a firmą OMNUS wynikle z niniejszej umowy rozstrzygac
będzie sąd wlaściwy dla siedziby firmy OMNUS.
&8
Umowę sporządzono w 2 jednobrzmiących egzemplarzach po I dla każdej ze stron.
&9
Każda ze stron zapoznala się z treścią umowy i akceptuje zapisy w niej zawarte.

PODIS + PIECZkt OMNUS PODPIS,,KANDYDATA,,
Poznałam pana z firmy Omnus,który zostawił mi umowe,ale z siedzibą w Mikołowie.
Zapaliło się czerwone światełko.Jak powiedziałam ,że rezygnuje zmieszał mnie z błotem

« 

Zagranica

 »

Au Pair