Czy potrzebny paszport w Anglii???????

Temat przeniesiony do archwium
jade do Angli i mam pytanie czy koniecznością jest posiadanie paszportu czy wystarczy za dokument dowód i prawa jazdy?????????
nie jest konieczny paszport ale dobrze jak jest ale dowod wystarczy ja szukampracy w angli bylem tam juz ponad rok ,a Ty jedziesz z jakiejs agencji czy w ciemno
Jade pod koniec marca i szukam po agencjach...ale narazie nic konkretnego nie znalazlam...może znasz jakis adres w okolicach Manchesteru gdzie moglabym sie zglosic?
tylko nie mam wyrobionego paszportu... i martwie sie czy sam dowód i prawko wystarczy
ciezko jest cos znaezc i jeszcze zby to pyła naprade praxa bo czesto jest takze jedziesz i w anglii cie odbiera kto okrada i zostajesz na lodzie wiec uwaza!!!!!!!!znasz angielski??????
tak jestem studentka filologii angielskiej, jade z przyjaciólmi...
Wiec sama raczej nie bede. Mieszkanie juz zalatwione tylko praca..
Dzękuje za rady:) a TY w jakiej miejscowosci byles?
każdy mi radzi, że póki jestem w Polsce to żebym szukala pracy przez agencje, bo tak najlepiej... i na miejscu nie ma sensu...
Czesc. Wystarczy zebys miala dowód, ja tez jechalam tylko z dowodem a zreszta teraz kazdy przekracza angielska granice z dowodem. Co do pracy, to fajnie ze znasz angielski, bedziesz miala o wiele łatwiej. Lepiej jak juz bedziesz na miejscu to sobie poszukaj pracy wlasnie przez agencje. Pozdrawiam
Witam!
Jezeli zamierzasz pracowac w Anglii legalnie to paszport jest bezwzglednie wymagany,a dokladniej potrzebny on jest do rejestracji w Home Office.
Do Home Office nie jest wymagany paszport. Wystarczy wyslac dowod osobisty. Pozdro
Temat przeniesiony do archwium

»

Ogłoszenia