jA do wszystkich Au pair'ek....

Temat przeniesiony do archwium.
..a wiec..czy ktoras z was, tak jak jA, zamierza wyjechac w te wakacje do UK,zeby popracowac jako Au pair?Lub czy juz tak pracowala? Nigdy nie bylam w UK ani nie pracowalam za granica, wiec mam mnostwo pytan... Jesli ktoras tez tak sie cyka jak ja prosze o kontakt :
[email]
[gg]
5[tel]

w kupie siŁa;P
witaj ja mam nadzieje jechac w czerwcu i tez mam ogromnego cykora ;)) ehhh ale mysle ze bedzie wszystko ok. wiadomo ze poczatki sa najgorsze! :)
Hej!!!Ja tez mam jechac jako au-pair.Strrrrasznie sie boję!!!Ale mam nadzieję że będzie ok.!!!Dziewczyny a umiecie dobrze anglika???Bo ja tak średnio i boję się!!!!!!!
Czesc wam...
A wicie gdzie juz dokladnie bedziecie? Jestescie juz po rozmowie z rodzinka?

Mi wydawalo sie ze moj angielski jest calkiem dobry, ale jak tam pojechalam (UK) to zmienialam calkowicie zdanie, gdyz oni rozmawiaja szybko i z akcentem, trudno mi bylo cokolwiek zrozumiec, dla mnie zdania wypowiadane przez anglikow brzmialy zupelnie inaczej niz np. przez nauczyciela u mnie w szkole...

Tez nie wiem jak sobie poradze, ale trzeba sie przez pare tyg. osluchac a potem juz chyba bedzie dobrze... ( mam nadzieje ).
POZDRAWIAM
wszystkie summer Au Pair :)
Hello :)
ja tez chce wyjechac w czerwcu ..ale jak narazie jestem na etapie szukania dobrego biura . .miałam wstępnie jechać z aupair - koncepcja..ale jak sie w to wgłębiłam bardziej ..zaczełam czytac o nich na forach .. no i sa rózne zdania na ich temat .. i zaczynam sie bać troszke.. :( ale nie chce tak łatwo zrezygnować .. postaram sie skorzystać z innego biura ..ale np tez w innych nie odpowiedza mi forma płatności np 300 za wpisowe;/
chce wyjechac do londynu najlepiej...luib w okolice ..
Też sie dygam ...Nie mozna sie poddawac :) chyba ..
hej Wam!
Ja tez w wakacje wybieram sie do pracy jako au pair. Juz mam rodzinke zalatwiona, wszystko praktycznie obgadane, tylko tez boje sie jak sie z nimi dogadam, wszystko przez ten ich akcent;) Raz gadalam z nimi prez tel. tak sie denerwowalam, ze praktycznie nie umialam sie wyslowic;] dlatego teraaz piszemy na skype;] jakos to bedzie, trzeba myslec pozytywnie:] A tak poza tym, to gdzie bedziecie??;]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą