OK Private Enterprise Limited z Bostonu w Anglii

Temat przeniesiony do archwium.
Witam czy ktoś słyszał o agencji OK Private Enterprise Limited z Bostonu w Anglii rekrutuja ludzi do zbiorów kwiatów http://www.integra24.pl/p...loszenie/-/1383 i we wczorajszym egzemplarzu Gazety wyborczej tez to ogłoszenie się pojawiło dzwoniłem i jakis tam pan powiedział ,że wszystko wygląda tak:
śpi sie w pokojach 2-3lub 4 osobowych trzeba zabrać ze sobą śpiwór,poduszkę buty gumowe
praca na akord zarabia się 5Ł za skrzynkę czas pracy nie określony zarobek dzienny od 50-90 funtow oni rejestruja w biurze home ofice kosztuje to 70Ł i załatwiaja numer NIN
koszt mieszkania 40-50 funtow tygodniowo i to chyba by było na tyle aha pobierają 2-3 funty dziennie za dowóz o odwóz z miejsca pracy.
to jest numer tele do tego pana 7841397427
Pozno znalażlem ten w pis ale niech nikt niezatrudnia sie w Agencji OK gdyz jest to wielki przekret,prowadzi ja Litwinka cwaniara jakićh wiele w Bostonie!!!!Wyzysk czlowieka przez czlowieka!!
Ta firma to jakas pomylka jedno wielkie bagno.Ja tu jestem z chlopakiem i usilujemy sie z tad wydostac ale problem w tym ze szefowa tej firmy zgubila dowod osobisty mojego chlopaka a dowody trzeba bylo oddac na wyrobienie homo offisu oczywiscie o tym dowiedzielismy sie po przybyciu na miejsce donieslismy o tym do angielskiej policji i beda prowadzic slectwo.Poza tym przepisala ta firme teraz na swojego faceta bo na szefowa tej firmy nalozono komornika.Auto jej juz zabral komornik audi A4.ta firma to jedna wielka sciema wystrzegajcie sie jej bo ona to umie bajer wcisnac.Ona jest litwinka a jej facet polakiem.Nie polecamy tej firmy trzeba ja dac na czarna liste.Nie jestesmy jedynymi oszukanymi.Jak ktis sie skarzy ze malo pracyje np. 2 dni w tygodniu to ona odpowiada:,,na oplate mieszkania i jedzenie ci starczy,,dobre co czy to jest normalna odpowiedz?duzo jest dopisania ale moze dopisza cos inni co tu byli i to przezyli pa i powodzenia w szukaniu kompetetnych firm.
taka jest prawda
dowod zostal wyslany , ale nie odebralem go a czas(tydzine po ) "zaginal" zglosilem na policje , ale wszczete dochodzenie wykazalo ze dowod zginal tu na miejscu, nastepnie firma nie zbankrutowala gdyz nie moze istniec, ta sama osoba prowadzi ta firem (nie ze przepisane na partnera), sa tam ludzie ktorzy pracuaj juz tam ponad 5 lat i nie maja powodow do placzu , jezeli chcesz pracowac i nie stwarzasz problemow to zatrzymasz sie tam na dluzej , osoby wypowiadajace sie na tym forum,przedstawiaja fakty w krzywym zwierciadle , nawet jej partner pracuje sam w fabryce , komornika to tez niemaja bo auto nawet nie takie , nadal jest i sami mamy kilkanascie samochodow do dysozycji, to gdzie ten komornik prosze panstwa ???
MYSZA ma racje,wszystko to co napisala jest prawda,tez tam mialam przyjemnosc byc u pani ani!!!!masakra nie ma co wspomninac..

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Programy do nauki języków