wyjazd 28luty

Temat przeniesiony do archwium.
witam mam zamiar jechać ze szczecina do czech przez firme workservice mam zamiar jechać samochodem jak ktoś chetny to zabiore po drodze ale nie o tym chcialem sie zapytać czy warto tam jechać ?
Jakie są naprawde waruni i czy są wypłacalni il ekosztuje mieszkanie wynajecie ?
jak ktos tam pracuje i ma juz jakies doswiadczenie porsze o kontakt [gg]
albo mail [email]
Z tego co czytałem recenzje sa mieszane jak chciałem sie z kims skontaktowac z forum jakoś cisza wiec nie wiem czy ludzie nie chca nowych czy na jakiej zasadzie to dziala
jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenie i nie miłe relacje z firmą workservice prosze o kontakt
praca w panasonicu na produkcji
pozdrawaim
Cześć ja się chetnie zabiore w sumie bo mam tez zamiar jechac właśnie z Work Sevice... ale troche po przeczytaniu tego wszystkiego sie przestraszyłem...bo jesli ma mi zostac na czysto tak naprawde jakieś 300 zł czy nawet 400 albo i 500 żł to czy jest sens?? tyle to i tu zarobie w sumie bez problemu z tym ze chciałem tam jechać nie tylko dla kasy... Chciałem poznac ludzi i ogólnie pobyć w Czechach a nawet może i tam zostać na dłużej ale nie tyrać jak niewolonik od rana do nocy aby wogóle cos zarobić i wyżyć się...
Acha dodam jeszcze ze gdybym tu tyrał po tyle godzinb co ci ludzie pisza to spokojnie pewnie bym te 1300 zł wyciagnoł... Zapomniłem dodać w poprzednim poście że jeśli tam naprawde w tych hotelach całych jest taki syf i nie wim jak to nazwać takie towarzych za przeproszeniem złodzieji i bawidamków na okoragło to chyba jechanie tam i mieszkanie w tym syfie to pomyłka... Nie twierdze ze jestem swietoszkiem tez lubie sie zabawic ale nie w hotelu gdzie sie odpoczywa po pracy... no i przedewszystkim nie nawidze zlodziejstwa... no i te opisy o tym grzybie wszechobecnym syfie... Nie potrzebuje luksusu ale chodzi mi o pożadek po prostu...

 »

Pomoc językowa