Agencja Interland Gdynia

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś tu z obecnych słyszał o agencji Interland Gdynia?Warto sobie zawracać głowę?Przyszła mi wiadomość na strone że organizują pracę za granicą i w kraju ale nie wiem czy nie jest to jakaś ściema.....
Chodzi ci o http://www.interlandgdynia.com ?
Może to ci pomoże:

Nie korzystałem z ich usług, ale współpracuję z tą firmą w kwestiach technicznych i mam naprawdę dobre zdanie o nich. Świetny kontakt , do wszystkiego podchodzą bardzo profesjonalnie ... wiem, że moja opinia nie zastąpi ci zdania kogoś kto skorzystał z ich usług, ale polecam przynajmniej dokładniej zainteresować się ofertą tej firmy.
Tak ja slyszalem a nawet bylem na kontrakcie od nich. ZŁODZIEJE, OSZUŚCI i NACIĄGACZE.Gdy rozmawiasz z szefowa p.CZERNIAWSKA okłamuje Cie jak tylko sie da.
Wynagrodzenie wypłacaja 30 dni po terminie ( obracaja Twoimi pieniedzmi ), w razie wypadku nie licz na odszkodowanie ktore masz niby w umowie-NIE DOSTANIESZ ani grosza.Tak bylo w moim przypadku, wypadek na statku w pracy, 3miesiace niezdolnosci do pracy i ani grosza od nich.I to nie tylko moja historia znam jeszcze jedna osobe ktora zostala podobnie potraktowana i trzy inne ktore zostaly oszukane w inny sposob. Socjal tragedia, nawet ciuchow do roboty nie dadza bo zbyt drogie.ZDECYDOWANIE ODRADZAM I WSZYSTKICH OSTRZEGAM.

« 

Pomoc językowa

 »

Praca za granicą