Jak i gdzie zarobić w Anglii...

Temat przeniesiony do archwium.
Na razie jestem jeszcze młody ale że mam zamiar isc do liceum z klasa IB i zdawać mature międzynarodową, to mam zamiar po takiej maturze jechaC ZA GRANICE NA STUDIA. (Moje marzenie to London School of Economics and Politics)No i tu jest problem bo studia tam koosztuja jakies 3 tys. funtów rocznie plus mieszkanie/akademik i utrzymanie wiec sporo kasy. No i mam zamiar wyjechać po drugiej klasie liceum na wakacje do Anglii (bede miał 18 lat) zeby zarobic kase na studia, które beda dopiero po roku bo jeszcze trzecia klasa liceum. No i tu jest problem bo nie bede jeszcze studiował ale wciąż się uczył i choć to tylko wakacje to CHYBA z oferty work&travel skorzystać nie bede mógł bo CHYBA trzeba studiować, ale pewny nie jestem. Czy są jakieś biura w Polsce które pomagaja znaleźc prace młodym osobom i znalezc mieszkanie, bo szczerze powiedziawszy nie chce tam przyjezdzac w ciemno i szukac pracy i mieszkania bo to ryzykowne... jak dla mnie... Zgóry dziekuje za rady i odpowiedzi. A i jeszcze cos jako ze jestem chlopakiem to raczej jako aupair wole nie pracować.