Jade 1.05.07 do szkocji na zbiór truskawek

Temat przeniesiony do archwium.
wybieram sie do pracy organizowanej przez biuro oskar z poznania na zbiór truskawek.jest moze ktos chetny bo jak dzwoniłem do nich to mieli jeszcze wolne miejsca.Fajnie by było jechac jakąś paczką
Witam,rozumiem ze jedziesz z tej firmy. http://wat.oskar.com.pl/.Powiedz ktora to dokladnie oferta, ktory numer REF bo jest tego kilkanascie.Na jaki okres czasu wyjazd?
Pozdrawiam
To jest to do Abroath ?
Witam mam zamierzam sie wybrac razem z siostra za granice na wakacjach do wlasnie pracy tego typu jesli chodzi o ta prace w UK na zbiorze truskawek to pewnie bylibysmy chetni...ale najpierw trzeba dobrze sprawdzic to firme..zreszta to nie temat na forum jak co masz tu moje [gg] i zagadaj to pogadamy. pozdrawiam
polishamen Ja jestem chetny,Zaraz napisze do nich?Byles u nich osobiscie? [gg]
Rozmawialem z Pania z tego biura i oplata 1200zl to jedynie za transport w 2 strony,wyzywienie i zakwaterowanie nie oplacaja,Oplacamy samodzielnie 35funtow tygodniowo,"Po odliczeniu kosztow oplat i podatkow szacujemy ze 500funtow miesiecznie mozna zarobic, :/
Jak mozesz to podaj nr oferty poniewaz sa 2 wyjazdy w tym dniu,Pozdrawiam
to jest wyjazd od 1 maja do 1 wrzesnia koszty jakie trzeba poniesc to 1500 zł w tym jest juz podroz w obie strony oraz ubezpieczenia.praca akrdowa ale nie mniej niz 5.35 za godzine
to jest oferta nr referencyjny 3502.patrzecie na ich stronie
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Brak wkładu własnego