prosba-Horizon

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich urzytkownikow forum mam do was pytanie otoz dostalam propozycje pracy w Angli z firmy Horizon Europen a wiec mam pytanie czy ktos juz z was mial doswiadczenie z w/w firma jakie sa uwagi w tej kwesti?,a moze ktos juz pracuje z polecenia tej firmy bede wdzieczna z wszystkie wasze uwagi,opinie pozdrawiam
Hej. Ja wyjechalam do pracy do Leeds z Horizon European. Bylo to w pazdzierniku. Rozmowy kwalifikacyjna przebiegla normalnie, na poczatku panie w biurze sprawiaja wrazenie dobrze zorganizowanych itp. Ale....to tylko pozory, ktorym niemozna dac sie zwiesc. Niestety ja o tym wtedy nie wiedzialam. Co mi sie tam niepodobalo:
-agencja chociaz nie pobiera oplat przed wyjzdem za zalatwienie pracy to potem to sobie odrabia, biora zawyzona cene za mieszkanie 55f,+oplaty za gaz wode mieszkalam w pokoju w 3 osoby, warunki mieszkaniowe nierewelacyjne ale jakos da sie przezyc.
-zanim dostalam pierwsza wyplate minelo 5 tyg.....no i musialam sie nachodzic by wrecz wyblagac ich o kase. Mialam dostac prawie 700f a wyplacili tylko 460f kasy za nadgodziny nie widze do dzis
- agencja zfdziera tyle kasy za rozne rzeczy a pozatym nie wypalca nadgodzin i kokosow to sie tam nie zarobi.
To nie tylko moje spostrzezenia pracowalalm z ludzmi ktorzy tez mieli takie same kloopoty ja ja.
Radze dac sobie spokoj z Horizonem i poszukac innej agencji.
poza tym radze przejrzec forum gazety wyborczej wpisujac do wyszukiwarki HORIZON LEICESTER--czyjakos tak
witam cie Alu Nedzo bardzo ci dziekuje za odp.na moj temat i porade,z tego co sie domyslam to pewnie ty juz jestes w Angli, ja niestety dopiero sie tam wybieram,sluchaj a moze cos wiesz na temat jakis dobrych,wiarygodnych agencjach?,a moze co so pracy jak mozesz to odp.a moze na gadu moj nr.9810991 pozdrawiam greczynka
czesc,
pracowalam dla HORIZONU tylko 3miesiace, teraz jestem juz W Polsce.
niestety nie moge ci polecic zadnych innych agencji bo z zadnych nie korzystalam,popytaj ludzi na innych forach.
Ja osobiscie polecam Norwegie, jezeli nie bedzie cie przerazal tamtejszy klimat.

« 

Praca za granicą

 »

Pomoc językowa