Firma M.B.C.T.

Temat przeniesiony do archwium.
Firma M.B.C.T. Milady Horakove 985/127 460 06 Liberec. Przestrzegam stanowczo przed ta firma, wogole nie odzwierciedla tego co proponuja: kłamią ze będzie bezpłatne zakwaterowanie-BZDURA, trzeba płacić! Bardzo dobre wynagrodzenie-również BZDURA! ok. połowe wynagrodzenia pobiera wyżej wymieniona firma, z tego żyje. Miałem kontakt z tą firmą. Obiecywali bardzo dużo, załatwili prace, ale prędzej pofatygowałem sie tam gdzie miałem pracować. Na miejscu w danym zakładzie okazało sie obiecanki firmy M.B.C.T. bzdurą kłamstwem. Ostrzegam przed wszelkimi pośrednikami i agenturami czeskimi i polskimi. Załatwiać prace proszę tylko i wyłącznie bezpośrdnio z pracodawcą- z zakładem pracy bez pośredników i agentur. Opinia dotyczy również pośrednika - agentury w Czechach w mieście Liberec OTASS. Pozdrawiam.
witam
Na wstepie bardzo bym chaiła zapytac sie Pana Pani z kąd te informacje o Agencji Pracy MBCT Liberec jestem jej pracownikiem i wspolpracuje z ludzi z całej polski , ktorzy nie maja problemu, jestem zaiteresowana kto i dla czego tak pisze jaki ma do tego dowod , poniewaz jeslil wystapił jakis problem to powinnien byc rozwiazany przez zemnie ( kierownika personalnego w sparwach polskich )
Serdecznie pozdrawiam i bardzo prosze o opinie na głównej stronie MBCT a nie na stronach nie dotyczacych pracy w Czechac i pracy , to jest strona dla ludzi , w innym celu
Kacka

« 

Business English

 »

Praca za granicÄ…