Flamejobs lub Jark

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć w te wakacje chcemy wyjechać z chłopakiem do pracy i szukamy teraz jakiejś dobrej agencji.Czy ktoś może słyszał o Flamejobs lub Jark.Ta druga ma w ofercie prace przy pakowaniu owoców i warzyw.Może ktoś już pracował przy tym?dzięki z góry
Naprawdę odrazdzam wyjazd załatwiany przez agencję pracy Jark Polska. To do czego oni namawiaja to nie mieście się w głowie. warunki zakwaterowani są beznadziejne włacznie z grzybem w kuchni, telewizorem w drewnainej klatce to nie abjka tylko realia.!!!!! a pobierają za to 55 funtów !!!!!!!! a i trzeba dodoać że codzieńnie za każdy dojazd do pracy gdzie jedzie się max 20 min biorą 5 fuintów a trzeba doliczyć jeszcze powrót. To nie byłoby tak złe gdyby nie fakt że robi sie czasmi tylko po 2 godziny dziennie, czyli tylko na dojazd. Ludzie to jest nie do pomyzlenia że to Polka tam wysyła, a ludzie tam głodują to trzeba powiedzieć otwarcie, bo jak mozna wydawac pieniadze na jedzenie jak się ich nie ma. Pani która załatwia tam prace i namawia do niej powinna miec straszne wyrzuty sumenia!!!!!!!!wyslałabym ja tam od razu niech posmakuje co czują tamty ludzie!!!!!!!!!!!!Nie nabierajcie sie ta agencja nabiera ludzi i wydaje ich na biedę w obcym kraju!!!!!!!!
nataki ja mam wlasnie teraz przyjemnosc z ta agencja moglbys podac swojego mejla mam pare pytan
moj to [email]
Odradzam tą agencje to jest najbardziej złodziejska agencja w Anglii. Ja dałem sie nabrać na wyjazd z tej agencjii i nawet najgorszemu wrogowi nie życze tego co przeżylem ISTNY HORROR. Zakwaterowali nas na jakimś zadupiu (do najbliższego miasteczka 8km) w przyczepach kampingowych w lutym, miałem obiecane 500GBP za miesiąc pracy po odliczeniu kosztów a dostałem okolo 150 GBP przez pierwsze dwa tygodnie dostałem 12GBP na ręke gdybym nie przemycił papierosów to chyba umarł bym z głodu!! Ostatnią wypłatę wypłacili nan Ruscy (karki)w nocy na jakimś zadupiu obok starego cmentarza!!! koperty były pootwierane i brakowało w nich kasy!!!

« 

Studia za granicą

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie