Kta zna Why Not USA?

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, czy ktos zna biuro Why Not USA, i organizowanie przez nie wyjazdy na Alaskę?
Hej też zastanawiam sie nad tym wyjazdem, szukałam opinii na temat tego biura, ale za wiele nie znalazłam, napisz jak masz jakieś info, może sie skontaktujemy i wyjedziemy razem, będzie raźniej. podaje mejla: [email]
Hej Ja też się zastanawiam czy nie wyjechać z tym biurem, tylko że ja chciałam jechać z Łódzi. A wy z biura z jakiego miasta? Bo Why Not USa ma biura w kilku miastach w POlsce. Nie wiem za bardzo jak sprawdzić wiarygodność tej firmy, nie znam nikogo kto już z nimi jechał
Tylko że zapomniałam dodać że ja chciałabym jechać do UK nie do USA
Hej agnes
Ja tez mysle o wyjezdzie do UK i szukam jakichs biur posredniczacych. Why not usa pobiera za zorganizowanie pracy w anglii troche kasy, a sa biura ktore posrednicza za darmo, np. Christopher Martin, Staff Recruitment, itp. Ja narazie zbieram informacje o sprawdzonych posrednikach i ludzi chetnych do wyjazdu na wakacje, bo samej nie usmiecha mi sie jechac. Moj mail: [email]

A wracajac do tematu biura Why not usa i wyjazdow przez to biuro do stanow to mysle ze jest w przypadku, mam znajomych ktorzy w zeszle wakacje korzystali z ich posrednictwa
Ja znam to biuro, bo sama wyjeżdżałam na program Work and Travel i mogę śmiało je polecić. Firma jest naprawdę solidna i profesjonalna
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie