Praca w Anglii

Temat przeniesiony do archwium.
Witam , niedługo wybieram się do Anglii , załapałem sie do pracy w fabryce Hondy w Swindon , ponieważ jest to mój pierwszy wyjazd mam kilka pytań .

- czy ktoś może już pracował właśnie w tej fabryce ?? jeśli tak to miałbym kilka bardziej szczegółowych pytań
- jaki jest mniej więcej miesięczny koszt utrzymania się w Anglii , biorąc pod uwage że chce zaoszczędzić zdecydowaną większość zarobionych pieniędzy lecz przy tym jakoś specjalnie nie głodować
- ile mnie więcej przywiezliscie pieniążków z powrotem ( przy jakim okresie i wynagrodzeniu )

Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam .
hej! ja też jeszcze nie byłem ale możesz mi powiedzieć jak się dostałeś do pracy w fabryce hondy? Słyszałem że kasa tam jest niezła tylko nie wiem jak tam się dostać... pozdro...
no niestety ja także nie odpowiem Ci na Twoje pytanie ale nie ukrywam że Ty możesz odpowiedzieć na moje a mianowicie jak zdobyłeś prace w tej fabryce i czy jest możliwość dostania tam jeszcze pracy najlepiej dla 2 osób. z góry dziękuję za odpowiedz w razie czego zostawiam mój e mail [email]
>- jaki jest mniej więcej miesięczny koszt utrzymania się w Anglii ,
>biorąc pod uwage że chce zaoszczędzić zdecydowaną większość
>zarobionych pieniędzy lecz przy tym jakoś specjalnie nie głodować

- pokój £300-400/miesiąc
- jedzenie £5-100/tydzień ☺ ☺ ☺ ☺
- do tego jeszcze jakieś autobusy/pociągi, ciuchy, piwo itd...
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20901&w=65083861
Wszystko zalezy od miejsca w ktore jedziesz.

pakiet startowy i doladowanie 15£
pokoj min. 200£/na miesiac
jedzenie ok 20£/tydzien
komunikacja miejska ok 3£/ dziennie
odlozyc mozna ok 400£ - 500£ zarabiajac najnizsza krajowa(jesli bedziesz oszczedny)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Zagranica