Praca w Hol z "P&E" European People At Work-opinie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Czy ktoś tutaj słyszał może o firmie pośredniczącej prace w Holandii "P&E" European People At Work??

Może jakieś plusy lub minusy? Filia firmy znajduje się między innymi w Opolu, lecz ja nigdy o niej nie słyszałem, byłem w jedym z biur na rozmowie i wszystko wydaje się być ok, jednak nie moge znaleść żadnych bliższych informacji ani opinii ponieważ firma ta nie posiada polskiej strony www...

Prosze o odp tutaj na forum lub na mail [email]
Z góry dziękuje. Pozdro.
a sprawdziles www.oszukany.pl
No sprawdzałem nie ma jej w spisie firm które oszukują ludzi na dużą już skale, na forum też nic nie znalazłem :S czyżby nikt nigdy nie pracował w tej firmie ? ani o niej nie słyszał złego czy dobrego słowa ???
Ja też szukam jakiejkolwiek informacji o tej firmie bo tez mam zamiar wyjechać do Holandii. Jak tylko się czegoś dowiecie to napiszcie ja tez tak zrobię
http://www.niedziela.nl/forum/viewtopic.php?t=1193&highlight=pie+kowalski
Moim zdaniem nie warto pracować w tej firmie ponieważ nie wypłacają systematycznie
należnego wynagrodzenia wiem to bo tam pracowałem i mam złe zdanie na temat tej firmy.
nie istnieją, połączyli się z total team
Kasiu kiedy zamierzasz wyjechać do Holandii?Ja też szukam jakiejś firmy.Biorę pod uwagę SBA i P&E.Gdyby były jakies osoby chętne na wyjazd piszcie 3162318.Jakoś nie chcę jechac sama:)
Temat przeniesiony do archwium.