praca w anglii

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! Chcialabym dać ogloszenie w sprawie pracy w anglii. Obecnie restauracja w ktorej pracuje poszukuje barmana/barmanki oraz kelnera/kelnerki. Doswiadczenie nie wymagane gdyz cale szkolenie od poczatku bedzie zapewnione. Jedynym wymogiem jest angielski w stopniu komunikatywnym. Conajmniej 40 godzin tygodniowo za Ł5.35 za godzine. Wyzywienie i akomodacja zapewnione za Ł40 tygdniowo a wszystko w poblizu miejsca pracy. Poszukujemy osob, ktore chca zostac dluzej niz na okres letni. Jezeli jest ktos zain teresowany podaje stronke restauracji oraz numery i adresy kontaktowe. Praca od zaraz!! http://www.sheldrakesrestaurant.co.uk/ , adres [email] numer telefonu:+44 [tel]
czesc:)jak ta praca fajna? na zdjeciach (stronka www) wyglada ze dosc busy tzn duzo stolikow itp... to jest jakas mala miejscowosc? bardzo prosze o odpowiedz.
czesc. miejscowosc jest mala ale jest fajna bo po pierwsze jest niedaleko liverpoolu takze wsiadasz w autobusik i za pol godzinki jestes a po drugie jest to bardzo ekskluzywna czesc anglii takze spokojnie bogato i pelna kulturka. restauracja jest busy ale wlasnie dlatego szukamy nowych osob zeby sie na wzajem odciazyc i zeby jedna osoba nie robila roboty 10 ludzi. wszystko zalezy wlasciwie od pogody bo jest ladnie i sloneczko to mowie szczerze jestesmy bardzo busy a jak jest tak jak teraz to jest cicho takze roznie to bywa. Ale z drugiej strony to chyba dobrze ze jest busy bo masz sporo godzin. pozdrawiam
Witam nazywam sie sebastian i mam 20 lat .Jestem zainteresowany praca kelnera i barmana .Wspolnie z kolega szukamy pracy o takim charakterze .Jestesmy gotowi na wyjazd od 8 lipca.Moje gg to 8529334 czekam .Interesuje nas praca od lipca do poczatku pazdziernika .Jestesmy mlodymi energicznymi ludzmi.czekam na odp i wiecej informacji co nalezy zrobic by otrzymac prace w waszej firmie .pozdrawiam .moj mail to [email]
> Witam nazywam sie sebastian i mam 20 lat .Jestem zainteresowany praca


...i nie potrafię czytać. Chyba wyraźnie było napisane:

Jezeli jest ktos zainteresowany podaje stronke restauracji oraz numery i adresy kontaktowe.
http://www.sheldrakesrestaurant.co.uk/ ,
adres [email]
numer telefonu:+44 [tel]


Żeby coś zdobyć to trzeba powalczyć a nie czekać aż ktoś Ci zaproponuje pracę. Napisz maila - może się nadasz. Nie oczekuj, że inni do Ciebie będą walić drzwiami i oknami z ofertami bo ty napisałeś, że szukasz i podałeś maila.

TAKIE ŻYCIE. :)