Pytanie o Open Mind z Krakowa

Temat przeniesiony do archwium.
Witam na forum.Prosze o udzielenie mi informacji czy ktos słyszał o agencji Open Mind z Krakowa.Czy to uczciwa firma?Dziekuje i pozdrawiam.
Witam.. czytałam kiedys na forum o Open Mind i ponizej podaje Ci link do poczytania sobie o tej firmie, bo osobiscie nic nie moge powiedziec. Pozdrawiam
https://www.ang.pl/posrednik_Open_mind_32416.html
Dziekuje za informacje. W sumie nie ma opinii negatywnych o tym biurze.Pozdrawiam.Musze tylko podluczyc sie jezyka angielskiego.
hej, znam agencję Open Mind z Krakowa, rok temu z ich pomocą wyjechałem do pracy jako barman. Pracowałem w bardzo fajnym hotelu, w miłej ekipie. Zarobki są dobre, można zdobyć doświadczenie.
hej potrzebuje opinii kogos kto już korzystał z tej agencji bo znależli mi prace ale... mam dalej pare pytań
Witam! Jestem z Krakowa i lece w sobote do Guernsey za pośrednictwem Open Mind. To bardzo uczciwa firma. Dyrektor jest bardzo miły i pomocny. Polecam serdecznie!
jakie opinie o posrednictwie open mind? tez zastanawiam sie nad praca na guernsey/jernsey. Oni maja oferty na wakacje czy tylko dluzsze kontrakty? Prosze o opinie jak to wszystko wyglada na miejscu czy sa uczciwi, itp.
Jest ktos chetny do wspolnego wyjazdu w lipcu? samej, samej trudno sie zdecydowac, z towarzyszka zawsze razniej.
Witam,
Korzystalam z agencji open mind jakies 3-4 lata temu a takze mieszkalam z kolezanka ,ktora korzystala rowniez z ich uslug.Kategorycznie nie polecam tej agencji.Informacje jakie podali mi o zakwaterowaniu byly nieprawdziwe a praca rowniez pozostawiala wiele do zyczenia.Na innych forach pojawiaja sie takze opinie , ze w przeszlosci (byc moze i teraz) agencja pobiera oplaty za zalatwienie pracy-otoz jest to totalana bzdura.Jezeli nie jest to prywatan agencja a jest zarejestrowana w krajowym spisie ect. nikt nie ma prawa pobierac jakikolwiek oplat(to tak dla informacji).Moja kolezanka , z ktora mieszkaalam zaplacila powyzsza oplate choc nie mieli do tego prawa,ponadto podejrzewam ze zaslaniaja sie tu tzw.,,tlumaczeniem dokumentow,, gdy pobieraja oplaty...Ponadto niedawno staralam sie o odzyskanie podatku za prace w uk i okazalao sie ze firma ktora pan ,,angilik'' mi zalatwil pobierala oplaty na podatek tzw.tax i nie bylo w tym potrzeby poniewaz moja pensja byla zbyt niska aby moznabylo pobierac jakiekolwiek pieniadzen a podatek.Pan ''Anglik '' z firmy wczesniej poinformowal mnie abym przygotowala na zaplate za Home office- podczas pobyty zaplacilam i po latach dowiedzialam sie ,ze tejze oplaty zaden Polak nie ma prawa uiszczac- prawo unii europejskiej.Obecnie mieszkam w uk a moj partner jest tu prawnikiem wiec wiem o czym pisze..Apeluje- nie dajcie sie urzecz czarujacemu walscicielowi z Open mind.Moglabym tu wymienic jeszcze wiele innych historii o Open Mind i jego wlascicielowi panu ,,Anglikowi ,, ale nie to jest moim celem.Moim celem jest ostrzec przed ta agencja noi przedewszystkim zaapelowac aby przed wyjazdem za granica sprawdzis jak najwiecej informacji.Od ubytku glowa nie boli jak ktos kiedys powiedzial.
pozdrawiam was wszystkich czytajacych i mam nadzieje ze moja opinia sie wam do czegos przyda.
Witam Proszę o wszelkie opinie o pośredniku OPEN MIND w Krakowie , zastanawiam się nad wyjazdem a jak na biuro które ma 10 lat ma bardzo mało opinii na necie , proszę o odpowiedź osób które wyjechały w tym roku na mój mail :
[email]
poszukaj na www.oszukany.pl
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa