International Communication Plaza prosze o opinie!

Temat przeniesiony do archwium.
witam!
chcialabym zasiegnac opinii o tym biurze.jezeli ktos wyjezdzal to bardzo prosze podzielic sie spostrzezeniami na temat organizacji wyjazdu i ogolnie.dzieki.
Cześć, przepraszam za odświeżanie starego tematu,ale przyłączyłbym się do pytanie...Czy zna ktoś to biuro??
UWAGA NA OSZUSTOW !!!!!!!!!
PROSZE SIE WYSTRZEGAC KORZYSTANIA Z SERWISU FIRMY INTERNATIONAL COMUNICATION PLAZA
REZREZENTOWANA PRZEZ PANA MARKA HOLEWE W PLOCKU I PANIA BEATE BEDNARCZYK W PERTH
FIRMA JEST ZAINTERESOWANA TYLKO WPLATA ZA SZKOLE,KURS ETC. NIEWYWIAZUJE SIE Z OBIETNIC KONTRAKTU W PERTH JEST WIELE OSOB OSZUKANYCH PRZEZ TA FIRME PROSZE TRZYMAC SIE Z DALEKA JESLI NIECHCA PANSTWO PRZEZYC ZAWODU BYCIA BEZWZGLEDNIE OSZUKANYM
witam,
korzystałam z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolona. ICP Plaza zorganizowało mi roczny płatny staż w Australii i wszystko miałam idealnie dopięte na ostatni guzik. Pani Beata Bednarczyk podchodzi do wszystkiego profesjonalnie więc wizę miałam na czas a prace naprawdę super - pasująca do moich zainteresowań. Co prawda nie wiem kim jest Pan Marek Holewa z Płocka bo z nim nie miałam nic do czynienia ale jeśli chodzi o ICP z Perth to nie można im nic zarzucić a wręcz przeciwnie. Polecam jak najbardziej.
Witam,

Widze, że są dwie różne opinie na temat icp. Jestem aktualnie zainteresowany wyjazdem na intership do australii, więc prosiłbym o jeszcze jakąś opinię na temat tego biura. Wzka- napisał/napisała że to oszuści, że nie wywiązują się z kontraktu. Tzn?? Czy korzystałeś/korzystałaś z usług tego biura?
Do mulam- tu mam pytanie odnośnie organizacji wyjazdu. Napisałaś, że nie miałaś doczynienia z Markiem Holewą z Płocka, więc w jaki sposób skorzystałaś z oferty icp? Jest jeszcze jakiś inny przedstawiciel w Polsce?
Z góry dziękuje za pomoc.
Witam!
Osobiscie skorzystalam z uslug biura pani Beaty wielokrotnie i za kazdym razem bylam bardzo zadowolona. Najpierw przylecialam na wize studencka i przez rok studiowalam Events Management po czym ICP zorganizowalo dla mnie internship / staz/ w function centre w dobrej firmie. Ich uslugi sa na prawde profesjonalne.
Owszem rynek pracy nie jest teraz tak otwarty jak byl rok czy dwa lata temu, ale to nie znaczy ze oni wyludzaja pieniadze i nie dostarczaja uslug.
Polecilam te firme znajomym i oni rowniez byli zadowoleni wiec nie widze powodu do obaw!
Cześć Zainteresowany,
O ile mogę zasugerować to kontaktuj się bezpośrednio z Perth i najlepiej z Beatą lub kimś z biura w Perth. Ja jestem w Perth od ponad roku z całą rodziną. ICP zorganizowała mi wizę, szkołę i pomogła w znalezieniu pracy (pierwsze rozmowy miałem w tydzień po wylądowaniu w Perth). Po odebraniu nas z lotniska Beata zawiozła nas do wynajętego dla nas domu (to też może zorganizować), więc startując w Polsce z Okęcia wiedzieliśmy już gdzie będziemy mieszkać, co jest ważne jak się leci z dziećmi. Właściwie wachlarz usług zależy w dużej mierze od Ciebie - pytaj, jak najwięcej pytaj. Ja prowadziłem rozmowy ok. 2 miesięcy ale w końcowym efekcie dostałem to co chciałem. Trzeba mieć świadomość pewnych ograniczeń - rynek pracy kreowany jest przez ciągle zmieniający się stan gospodarki ale sądząc po ostatnich informacjach Western Australia ma się coraz lepiej. I ważne jest też to co Ty chcesz osiągnąć - nauczyć się języka i pozwiedzać fajny kraj - do zrobienia bez większego problemu, nauczyć się języka i pozostać w Australii - wymaga nieco wysiłku, choć Ozi mówią: "No worries" i tego należy się trzymać.
Jak mogę służyć pomocą - pytaj
Pozdrawiam
Witam,
Dziękuje serdecznie za te informacje. Nabrałem pewności co do Icp:) I chyba zdecyduje się na wyjazd do WA. Do Pertowiak, jak również innych Rodaków w Perth: zostawiam swój mail, proszę napiszcie do mnie. Mam jeszcze kilka pytań odnośnie Australii i Perth. [email]
Z góry dziękuje za pomoc.
Witam Serdecznie.
Jestem zainteresowany tematem Australii. Czy mógłbym prosić o kontakt bezpośredni bądź to email lub numer telefonu do Pani Beaty Bednarczyk ponieważ na stronach ciężko znaleźć takie informacje a faktycznie jak widzę po wypowiedziach ludzi najlepiej byłoby kontaktować się już bezpośrednio z Panią Beata.
Z góry dziękuje i Pozdrawiam
Adrian Szczepina
witam jak was oszukala firma? czemu tylko twoj wpis jest zly a reszta oszukanych czemu nic nie pisze intersuej sie wyjazdem z mozesz cos wiecej powiedziec?
witam chcialbym wyjechac z nimi do kanady mozesz cos wiecej powiedziec? czy zalatwili prace itd? wszystko bylo wporzadku?
Temat przeniesiony do archwium.