praktyki w usa

Temat przeniesiony do archwium.
Czy kto posiada przykadowy plan praktyk - training plan- do pracy w hotelu w usa lub jakikolwiek inny? byabym wdzięczna za przesłanie go na adres [email] Dzięki.
P.S. A może ktoś zna inny sposób dostania się do usa (oprócz wizy turystycznej, wizy h2b i praktyk) dla osoby która już nie jest świeżym absolwentem?
pomysl o au pair programie jesli jestes mloda osoba plci zenskiej, pelno tu takich.
innym pomyslem sa studia w USA, ale na to potrzeba pieniedzy,
Jesli w Community Colleges to nawet nie tak duzo. F1 wiza dla studnetow
Doktoranci dostaja dosc lawto stypednium Flubrighta i J1 wize
dzięki. jednak mimo wszystko trudno o te wizy prawda?
niestety tak ,ale staraj sie przej jakies biuro
hej! czy udało ci się dostać taki plan praktyk od kogoś? jestemm zainteresowana takim wyjazdem i przydałoby mi się też takie coś. jeśli masz jakieś wzory to czy mogę liczyć na to , że mi prześlesz to na maila? [email] .pozdrawiam
--

W polowie sierpnia wyjezdzam na 5 miesiecy do USA, Buffalo. Nie mam kontraktu z pracodawca, wiec bede sie starac prawdopodobnie o wize turystyczna (jesli do konca maja nie znajde zadnej oferty pracy) przy okazji, moze ktos mi poradzi jak znalezc prace w Buffalo? (mam ukonczone studia w Polsce, koncze drugi fakultet w Danii, I mam zrobiona praktyke w Nowej Zelandii)

Chcialabym dokonac zamiany na wize z pozwoleniem na prace juz bedac w Stanach. Nie wiem tylko jak dlugo taki process moze potrwac, ile to moze kosztowac i czy sa moze jakies lepsze rozwiazania niz aplikowanie najpierw o wize turystyczna a potem jej przemianowanie na wize o tymczasowa prace, jezeli chce legalnie pracowac w USA.

Jesli ktos ma doswiadczenie lub informacje dotyczace tej sprawy, bardzo prosze o podzielenie sie nimi – e-mail - [email]
Temat przeniesiony do archwium.