Pytanie o Christopher Martin z Krakowa

Temat przeniesiony do archwium.
pProszę o informacje na temat agencji Christopher Martin Doradztwo Personalne.Czy to uczciwa firma oraz Euro Recruitment Consulting Z Kołobrzegu.Za wszelka pomoc dziekuje i pozdrawiam
Czesc, mysle, ze biuro christopher martin jest w porzadku i mozna im zaufac. W zeszlym roku moja kolezanka wyjechala za ich posrednictwem do londynu i byla zadowolona. Ja tez zastanawiam sie nad wyjazdem z nimi i narazie szukam jakichs ofert w hotelarstwie/gastronomii. Jesli jest ktos chetny do wspolnego wziecia udzialu w rekrutacji i wspolnego wyjazdu to odezwijcie sie.
Czesc.Ja chce z nimi wyjechać tylko musze sie zakwalifikować.Pozdrawiam moj poziom jezykowy jest nie zawysoki nie wiem czy sobie poradzę Pozdrawiam
Moi znajomi wyjechali-oboje nie znali angielskiego perfect ale dali radę.
Angielski komunikatywny,w miarę płynny spokojnie wystarczy ci do pozytywnego przejścia rozmowy.
Nie narzekali na biuro ale wiem,że mieszkanie zaproponowane przesz firmę zmienili na inne bo było tańsze.Rozmowę kwalifikacyjną (w Krakowie) wspominali bardzo miło,w porównaniu do rozmów z polskimi pracodawcami.Dostali ofertę pracy jako sprzedawcy zabawek w Harrodsie i o ile wiem nadal tam pracują.
Mój opis dotyczy firmy Christopher Martin,a konkretnie oddziału z Krakowa.
Czesc, w polowie wrzesnia podobno ma byc u nich w biurze rekrutacja do hotelu. Moj anglski tez jest sredni, wiec nie wiem czy zakwalifikowalabym sie, ale chetnie wzielabym udzial w rekrutacji, bo chyba warto sprobowac.
Christopher Martin to jedno z lepszych biur wydaje mi sie,,czasem tylko wspolpracuja z badziewnymi agencjami w Anglii,takimi jak np.Windsor,ale to zalezy od rodzaju pracy.
Hmmm nie uwazam zeby Windsor byl *badziewny* jak to nazwales. Wyjechalem wlasnie z nimi w lutym, placili regularnie, holidaye tez, wszystkie potzrebne dokumenty przyslali wiec nie rozumiem okreslenia. Cmarta polecam szczegolnie biuro krakowskie. Powodzenia wszystkim
SAMA AGENCJA JEST SPOKO, ALE MA ZłYCH KLIENTóW.

NIE WYJEżDżAJCIE DO PRACY DLA the restaurant group!!!
ZUPEłNIE SIę NIE OPłACA (PłACą NAJMNIEJ ZE WSZYSTKICH
FIRM - W INNYCH LOTNISKOWYCH BARACH NAJNIżSZA STAWKA
JEST SPORO WIęKSZA NIż W TYM OBOZIE PRACY, JAKIM
JEST the restaurant group). POZA TYM JAKAKOLWIEK MIEJSCOWOść
W PROMIENIU 100 KM OD LONDYNU MA PRAWIE TAKIE SAME CENY,
CO SAM LONDYN.

SZCZERZE ODRADZAM. STąD WSZYSCY CHCą ZWIAć!!
A gdzie mieści się ta firma ?
wszędzie na głównych lotniskach - Heathrow, Luton, Stansted itd.
agencja chyba już powinna wiedzieć, ile osób stąd odchodzi, skoro
współpracują ze sobą tyle lat. wrrrr
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

CAE - sesja letnia 2006