Liverpool, Manchester czy Leeds?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Które z tych miast polecacie (Liverpool, Manchester, Leeds)? Chodzi mi głównie o pracę w magazynach i fabrykach. Pod koniec paździrnika wybieram się do jednego z tych miast i nie mogę się zdecydować. Najbardziej chciałabym jechać do Liverpool ( bo najmniejsze), ale nie wiem jak dużo jest tam tego rodzaju pracy. Doradźcie jeśli możecie...
pozdrawiam :-)
Mozesz spokojnie wbijac do Liverpool!!odkad wyjechali studenci jest troche pracy-jest w czym wybierac:)pozatym bardzo piekne miasto:)i duzo ciekawych ludzi takich jak ja:)jak chcesz dowiedziec sie wiecejto zapraszam na meila [email]
>Najbardziej chciałabym jechać do Liverpool ( bo najmniejsze)

Wedlug spisu ludnosci z 2001 Manchester jest mniejszy od Liverpoolu.
Mam na mysli pod wzgledem ludnosci....
Kazde miasto ma cos innego w sobie. Liverpool jest znany przez to, a Manchester i Leeds przez cos innego. Zwroc uwage, ile ludzi polskiego pochodzenia juz jest w tych miastach.
Trzeba tez zwrocic uwage, ze w Liverpool 'nativi' mowia Scouse, (ktory jest 'fab' akcentem, ale nie wszyscy tak mysla), w Manchester Mancunian - ktory tez ostatnio nie mial najwiekszego powodzenia w sondarzach, gdy chodzilo o renomowane akcenty, a Leeds to calkowicie inna szyszka.
zapodzialam twojego meila-zostaw wiadomosc raz jeszcze-sorki,pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Egzaminy

 »

Zagranica