Praca w Anglii zbiór owoców 2008 www.siela.pl

Temat przeniesiony do archwium.
Pewna praca dla chętnych
co to za praca?? gdzie i kiedy?? prosze o szczegoly :)
Były już kiedyś oferty pracy w uk bez znajomości języka i kwalifikacji.
ciekawe czy ten Pan jest wiarygodny.
Witam.
Szczegóły dotyczące pracy i naszej firmy można znaleźć na www.siela.pl
Pozdrawiam Rafał
Witam.
To jest praca fizyczna. Nie jest wymagana znajomość języka. Wszystkie sprawy formalne załatwiane są na miejscu. Pomagać będą przy wszystkim Polacy.
Pozdrawiam Rafał
Jakie Pańksa agencja ma certyfikaty i doświadczenie w zatrudnianiu Polaków ?
Moja firma jest agencją zatrudnienia, tzn. że posiada wszystkie niezbędne do funkcjonowania dokumenty. Współpracuję z HHP od zeszłego roku i wszystko było ok. Ludzie, którzy byli tam w zeszłym sezonie w dużej części chcą tam wrócić na sezon 2008. Najdzie Pan naszą firmę spisie agencji zatrudnienia.
Pozdrawiam
Czy mozna prosic o nr rej agencji gdyz nie moge jej znalezc oraz nr licencji GLA?
Przeczytajcie dokladnie warunki zatrudnienia i oczywiscie zwolnienia natychmiastowego. Zwroccie uwage na bledy ortograficzne i geograficzne (za jakim to oceanem lezy Anglia?)Nie jest okreslona norma ktora macie wypracowac. Moze nie ma oplat WSTEPNYCH, ale co z oplatami NSASTEPNYMI? Bylbym ostrozny. Robta co chceta.
Strona jest w rozbudowie. Przykro,że zwraca uwagę na błędy Ten co sam ich dużo popełnia. Pozdrawiam. Praca jest pewna i bez żadnych ukrytych opłat. Legalna z umową. Każdy kto pracował na farmie wie, że normy zależą od wielu czynników (pogody, urodzaju, wielkości owoców itd.)Większość pracowników wypełnia te normy bez problemu. Jest to praca ciężka i nie wszyscy się do niej nadają.
Pozdrawwiam Rafał
Osoby zainteresowane pracą proszę o przesłanie formularza z naszej strony. Dane kontaktowe i interesujący termin wyjazdu. Na przełomie marca i kwietnia w Polsce zorganizowane zostanie spotkanie organizacyjne z właścicielem farmy. Będzie można zapoznać się ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi pracodawcy i warunków pracy.
Pozdrawiam
przeczytalam ze jest zakwaterowanie w jakichs karawanach po 8-10 osob???? to chyba warunki nie za ciekawe....
kazda karawana... ;)

Nie mozna bylo sprawdzic s slowniku ortograficznym jak sie to pisze? :(
artur-
troche luzu - bo skonczysz tak jak ja i eva74 i wielu innych.
Ja wiem że w Polsce ciężko jest się dorobić.. Sam pracowałem za grosze i czułem sie jak biały murzyn.. Ale uwierzcie mi że jak ktoś jest zawzięty to zawsze sobie poradzi!! NAWET TUTAJ! Owszem, że prościej jest uciec tam gdzie można lepiej zarobić i mniej się narobić.. Ale ci co uciekli to chyba jednak nie próbowali wszystkiego.. poszli na łatwiznę. Ja znalazłem sposób na przyzwoitą kasę i wcale mnie to nie męczy, a sądzę że zarabiam więcej niż nie jeden w UK.. Piszcie na maila to chętnie podpowiem w czym rzecz.. : [email]


Bo gdy swój swojemu nie przestanie wreszcie szkodzić to nigdy tu nie bedzie ameryki... pozdro!
bylem tam . to obóz pracy i poniżenie godności ludzkiej , Jeśli ktoś chce o ty porozmawiac to niech pisze na [gg]
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia